Skocz do zawartości
początkujący

Zbiornik wody na outdoor z foli do oczek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam takie pytanie co sądzicie o tym żeby zrobić taki zbiornik do deszczówki na outdoor z foli do oczek 4x4m ( wymiary folii) a mój plan jest taki żeby wykopać dziurę, dosypać piasku na spód dziury i rozłożyć folie, i czy  to ma sens żeby to robić bo nie wiem czy napada tyle do tej dziury żeby wystarczyło na podlewanie? 

IMG_20220222_165237.jpg

IMG_20220222_165223.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens, ale i tak kawałek od miejscówki bym to robił. Krzaków ktoś może nie rozpoznać, ale taki stawik może wzbudzić podejrzenia. Nie wiem czy tu zagląda, ale w tamtym sezonie @Yomanesko
tak działał, może Ci coś podpowie. Albo zobacz jego fr.

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah.. Dzisiaj akurat chodziłem po preriach z lolkiem w gębie i o tym rozmyślałem i mam pomysł na coś takiego :
PROJECT MADE BY SOMEONE IN MY HEAD :d @początkujący

rynny  folia basenowa jakieś korytka.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi Dorzucić pompę ssącą z mieszakiem i wyciąg rurką na powierzchnie do czegoś w stylu kranu tylko znaleźć kawałek kabla hah 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący 
Dla mnie bomba. Pięknie aż ch** mięknie 😄 heh . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący Zawsze możesz się tłumaczyć, że zrobiłeś wodopój dla zwierzyny leśnej, a zwierzyna stawik odwiedzi, dziki, sarny, będą mieć kąpielisko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący Powiesz, że robiłeś wszystko z myślą o zwierzętach chcąc zbudować im oazę spokoju, ale najważniejsze to udawaj ekologa, bierz na spota zawsze ze sobą gruby łańcuch z kłódką niby, że się masz zamiar przykuwać do drzewa, może ci odpuszczą.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy każdy pomysł dobry ale jak ktoś wejdzie na spota to od razu jest spalony, co z tego że wcisniesz mu dobry kit jak jeszcze nie ma krzaków, pewnie ten ktoś wróci za jakiś czas i może zastać nasze krzaki i dupa ale modle się żeby tak nie było ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący Dlatego nie lubię outdoor, bo przez cały okres uprawy każdego dnia ktoś może ci wejść na spota i koniec zabawy, a cały poświęcony czas, pestki , nawozy idą na straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący Mi się odechciewa na myśl, że łaziłbym 3 miesiące na spota , ładował w to czas, nawozy , pracę, a tu , gdy jesteś już blisko zbiorów, ktoś ci wpada i za ciebie kosi wszystko i nic z tym nie zrobisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...