Skocz do zawartości
Lasir

Uprawa bez treningów

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś z Was drodzy forumowicze kto uprawiał automatyczne odmiany nie stosując treningów?Wiem, że mniejsze plony, wiem, że jak auto to tylko lst, ale ciekawi mnie czy ktoś próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie były już takie fotorelacje. Nic w tym nadzwyczajnego, będzie rósł jeden główny topek na wysokość a reszta mniejszych dookoła. Czego konkretnie dotyczy pytanie, poza tym że chciałeś się dowiedzieć czy ktoś uprawiał automaty bez treningów? 🙂

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać faktyczne wysokości odmian ewentualnych.Chciałbym puścić roślinę wolno i nie wiem czy mam tyle miejsca.

@konopny_janusz

Nadzwyczajne są treningi HST ;) chciałbym naturze dać zrobić robotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokosc krzaka wysterujesz tez dlugoscią wega i wielkoscią doniczki. Ostatnio dzieki temu zmiescilem w pcboxie Destroyer x Amnesia Haze. Ale z treningiem lepiej to wychodzi, topki (glowny i boczne) gdy sa na mniej wiecej na tej samej wysokosci to wiemy wszyscy ze beda lepiej doswietlone, rownomierniej, no i rosna wieksze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s wegetacja pełnozsezonówy też ma określony czas pewnie.Roślina nie będzie bez konca rosła.Więc jak jest ktoś kto tak robił to dużo mi pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...