Skocz do zawartości
mojojojo

6xM8,4xAK,4xZkittlez

Rekomendowane odpowiedzi

10 przyciąłem, 2 na Lst zostawiłem i dwie tak jak były. Będę miał porównanie. Jutro, pojutrze wrzucę zdjęcia.  

Myslałem tez o treningu Scrog. Mógłbym na jednym piętrze, albo dwóch, rozciągnąć siatkę (mam gotową). Tylko czy warto? Czy duży stres? i kiedy najlepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Brazil Munster napisał:

Myślę że zA mało będzie czasu na scroga.  

kiedy najlepiej zacząć?- tak na przyszłośc... i czy auto do scrog-a ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik w pionie ? To może jak w starych werykalach jak na cmh/hps robili, siatka 5cm oko ocynk i taka fest ścianę zapleść na dłuższym wegu i kilka razy głowach ściętych.

Gdzieś oglądałem takie stare fr, miałbym zbyt mało cierpliwości 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr jeśli chodzi o zysk, to szkoda czasu, ale ciekawie to wygląda. 

Kiedyś gdzieś, chyba na uk420 był gość, który miał całe pomieszczenie właśnie w verticalu i hps+cmh w takich szklanych rurach. Podobno nawet wydajność światła w takim układzie była lepsza niż przy led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. 

Dzień 22. W rezultacie trzynastoma krzakom, ściąłem łeb (jednym 4-5 dni temu innym przedwczoraj), Czternaście wczoraaj przeszło Lst.( rano po treningu wyglądały na bardzo słabe oklapniete) liście zaczęły zawijać się ku górze, wyglądaja kiepsko. Czy to nie przenawożenie?- . I skąd znowu te plamy na liściach (używałem calmag biobizz i przestały sie pojawiac ale znowu są)(Zmiejszyłem ec do 1.0 (było 1.2), przesunąłem lampę na 85cm).

Czasem jest mi cięzko cowkolwiek ocenić, w róznych miejscach, różne gatunki, zachowują się inaczej. Ogólnie staram się reagowac na całość.

Zdjęcia Lst, Plam na liściach, i i problemów, które zaczeły sie pojawiać. 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

8,5.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

13.jpg

Poproszę o radę jak mam reagować, liście tracą wigor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Udyr napisał:

Jakie Ty im tam ec robisz ?

apropo tego co dodałes o żółkniejących liściach: moje  liście są mocno zielone, nie żółkną  (tylko te plamki) , ale zawijaja się do góry i tracą wigor (jakby schły). Niektóre sa oklapnięte. 

wczesniej myslałem, że to lampa, ale jej moc mam na 60% i 85cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdzałem, mocne , długie  (maja śladowe ilości różu ). Wczoraj tez sprzet cały czyściłem h2o2 30%, dodałem tez do pozywki 15 ml na 20L. 

ph-5,5 ec 1.1 

właśnie prysnąłem liście calmagiem biobizz 4ml/L. może to je wzmocni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19-20C 

ale procentowo , to jest ich 2% na niektóry wogóle, a korzenie naprawdę sa dużę

kurcze , zdjęc korzeni nie zrobiłem, teraz tam nie zajrzę, za pare dni dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dobry_Człowiek! napisał:

Dałbym sobie spokój z cal magiem bo na tym etapie roślina go nie potrzebuje. Bardziej na flo. Ja przez cale hydro nie dawalem żadnej dawki cal mag. 

Jak czesto konrtolujesz ph? Często ci skacze czy masz raczej stałe?

do 10 dnia ph skakało miedzy 5,2-6,2 później już stabilnie 5,5 do teraz. Za kilka dni przyjrzę się jeszcze korzeniom, bo naprawdę nie wiem czemu są oklapnięte liście- wszystko inne wyeliminowałem. Teraz jest lepiej, ale daleko od dobrze. 

20220220_153232588_11zon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...