Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Udyr napisał:

@Clay Powiedz ile masz możliwość przeznaczyć i na jaką powierzchnię. To coś się wymyśli.

No rozmiar growboxa w jakim docelowo chce wyhodować krzaka to 40X40X120CM

Z racji, że to pierwsza roślinka i nie mam pewności jak mi to wyjdzie to nie chce inwestować w to zbyt dużo 😄 Nie wiem jakie są ceny oświetlenia którego nie będzie strach zostawić w domu 100/150/200 ? 
 

Za to gowno ledowe dałem jakoś 100 ziko a elektrykiem nie jestem i nawet w sumie nie pomyślałem ze to może być niebezpieczne 😬

Edytowane przez Clay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK @Clay Panel CREE CXA2520 GROW LED 30/35w to wygląda ok. 35 w powinno cyknac.

Bo nie wiem co w niskiej cenie oprócz tego.

Jakiś zyrandoled z 4x LED E27 bez kloszy ?

13w mają 1521lum. Takie 4 i nie dasz rady patrzeć na nie.

Najlepiej 3000k kolorek. 

Za 100zl kupujesz 4 LED lampki 4x gniazdo i jakieś kable z kostkami wago ramka najlepiej plastik / alu i to śmiga 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Clay  Panel Ledam bierz, jak ci radzi wyżej @Udyr . Sam na tych panelach uprawiam, są stosunkowo tanie, sprawdzone, bezawaryjne i bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Moja sie cieszyła ze cytryna z pestki wyszła, no jak juz liscie i zapach nie przypominały cytryny to pamietam jak dziś  dwa szybkie jeden spacerowy i T.K.O ah te Nasze Matki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK Czy ja wiem? Kupił panel chiński za 100 zł, a dołożyłby 35 zł i by miał Ledam 35 W. Panel 60 W ledam to jakieś 280 zł, więc jakby nie chiński panel to by miał już 1/3 ceny panelu Ledam 60 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Udyr  To są idealne panele, jak jesteś psycholem i nie lubisz sąsiadów, kupujesz wtedy takich w opór i wieszasz pod najlepiej drewnianym sufitem, a potem się wyprowadzasz i tylko czekasz aż panele zrobią robotę:D Jaja oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Udyr  Mieszkanie rzecz nabyta, kto by się przejmował spalonym mieszkaniem, jak pozbył się przy okazji złego sąsiada? :D Oczywiście żartuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Clay  Panel Ledam bierz, jak ci radzi wyżej @Udyr . Sam na tych panelach uprawiam, są stosunkowo tanie, sprawdzone, bezawaryjne i bezpieczne.

Git jest plan zainwestować w ten panel https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w 35w

Bo szczerze trochę się osaczyłem, że kwadrat mi się spali XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Udyr napisał:

@Clay zagrożenie pożarowe to jedna rzecz, druga jest sprawność tego panelu co masz. A raczej jej brak. 

Wyrosły by patyki i tylko prąd byś zmarnował, a nie o to Ci chyba chodzi 🙂

 

Noo ale patyki bym przeżył a spalony kwadrat bardziej by zabolał 😄  - Dzięki za info odnośnie tego syfu panowie 

Zamówiłem już Panel CREE CXA2520 GROW LED 35w. 

Może jeszcze coś z tego wyrośnie 😜 Będę informował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...