Skocz do zawarto艣ci

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kobieta spojrza艂a na mnie jak na czuba, o 19 przy stole ze 艣rubokr臋tem 馃槃

@ArteK聽podejmowa艂em pr贸by sadzenia pod philipsami tornado 馃槃 ale by艂em dzieciak i matka znalaz艂a 馃槃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
18 minut temu, Udyr napisa艂:

@Clay Powiedz ile masz mo偶liwo艣膰 przeznaczy膰 i na jak膮 powierzchni臋. To co艣 si臋 wymy艣li.

No rozmiar growboxa w jakim docelowo chce wyhodowa膰 krzaka聽to聽40X40X120CM

Z racji, 偶e to pierwsza ro艣linka i nie mam pewno艣ci jak mi to wyjdzie to nie chce inwestowa膰 w to zbyt du偶o 馃槃 Nie wiem jakie s膮 ceny o艣wietlenia kt贸rego nie b臋dzie strach zostawi膰 w domu聽100/150/200 ?聽

Za to gowno ledowe da艂em jako艣 100 ziko聽a elektrykiem nie jestem i nawet w sumie nie pomy艣la艂em ze to mo偶e by膰 niebezpieczne 馃槵

Edytowane przez Clay

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@ArteK@Clay Panel CREE CXA2520 GROW LED 30/35w to wygl膮da ok. 35 w powinno cyknac.

Bo nie wiem co w niskiej cenie opr贸cz tego.

Jaki艣 zyrandoled z 4x LED E27 bez kloszy ?

13w maj膮 1521lum. Takie 4 i nie dasz rady patrze膰 na nie.

Najlepiej 3000k kolorek.聽

Za 100zl kupujesz 4 LED lampki 4x gniazdo i jakie艣 kable z kostkami wago ramka najlepiej plastik / alu i to 艣miga 馃槃

Edytowane przez Udyr

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zielone krainy

@Clay聽 Panel Ledam bierz, jak ci radzi wy偶ej @Udyr . Sam na tych panelach uprawiam, s膮 stosunkowo tanie, sprawdzone, bezawaryjne i bezpieczne.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Udyr Moja sie cieszy艂a ze cytryna z pestki wysz艂a, no jak juz liscie i zapach nie przypomina艂y cytryny to pamietam jak dzi艣聽 dwa szybkie jeden spacerowy i T.K.O ah te Nasze Matki

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zielone krainy

@ArteK Czy ja wiem? Kupi艂 panel chi艅ski za 100 z艂, a do艂o偶y艂by 35 z艂 i by mia艂 Ledam 35 W. Panel 60 W ledam to jakie艣 280 z艂, wi臋c jakby nie chi艅ski panel to by mia艂 ju偶 1/3 ceny panelu Ledam 60 W

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Clay 200 z艂 za panel to nie du偶y koszt np. w por贸wnaniu do 50 z艂 za "gram" na ulicy.聽

Pomy艣l i policz czy warto inwestowa膰聽馃檪

Edytowane przez Udyr

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zielone krainy

@Udyr聽 To s膮 idealne panele, jak jeste艣 psycholem i nie lubisz s膮siad贸w, kupujesz wtedy takich w op贸r i wieszasz pod najlepiej drewnianym sufitem, a potem si臋 wyprowadzasz i tylko czekasz a偶 panele zrobi膮 robot臋:D Jaja oczywi艣cie.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zielone krainy

@Udyr聽 Mieszkanie rzecz nabyta, kto by si臋 przejmowa艂 spalonym mieszkaniem, jak pozby艂 si臋 przy okazji z艂ego s膮siada? :D Oczywi艣cie 偶artuje.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
11 godzin temu, Zielone krainy napisa艂:

@Clay聽 Panel Ledam bierz, jak ci radzi wy偶ej @Udyr . Sam na tych panelach uprawiam, s膮 stosunkowo tanie, sprawdzone, bezawaryjne i bezpieczne.

Git jest plan zainwestowa膰 w ten panel聽https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w聽35w

Bo szczerze troch臋 si臋 osaczy艂em, 偶e kwadrat mi si臋聽spali XD

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Clay zagro偶enie po偶arowe to jedna rzecz, druga jest sprawno艣膰 tego panelu co masz. A raczej jej brak.聽

Wyros艂y by patyki i tylko pr膮d by艣 zmarnowa艂, a nie o to Ci chyba chodzi 馃檪

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
9 minut temu, Udyr napisa艂:

@Clay zagro偶enie po偶arowe to jedna rzecz, druga jest sprawno艣膰 tego panelu co masz. A raczej jej brak.聽

Wyros艂y by patyki i tylko pr膮d by艣 zmarnowa艂, a nie o to Ci chyba chodzi 馃檪

Noo ale patyki bym prze偶y艂 a spalony kwadrat bardziej by zabola艂 馃槃聽- Dzi臋ki za info odno艣nie tego syfu panowie聽

Zam贸wi艂em ju偶聽Panel CREE CXA2520 GROW LED 35w.聽

Mo偶e jeszcze co艣 z tego wyro艣nie 馃槣聽B臋d臋 informowa艂聽

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Clay Jak masz chwil臋 czasu raz na tydzie艅 to za艂贸偶 fr, b臋dziesz mie膰 mo偶liwo艣膰 otrzymania szybkiej pomocy w razie problem贸w z ro艣lin膮.

Powodzonka tam !聽

馃惡

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...