Skocz do zawartości
Ashairin

Juz nawozić?

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy Tak naprawdę wiedziałam od początku, że nic z tego nie będzie i zanim zacznę coś porządnego chciałam tylko dla zabawy i nauki posadzić aby się przygotować na później i zdobyć doświadczenie 😄 Przy okazji czytając inne relacje i różne odpowiedzi ktore akurat są na forum a mnie nurtują 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ashairin No to baw się dalej ona w końcu zakwitnie , zbierzesz z niej tyle, co na jointa może dwa, ale się pobawisz i pouczysz, a jak potraktujesz to jako przygodę to może być fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Teraz to już huja z nią zrobię. Ojciec przyszedł do pokoju, powiedział, że ma to zniknąć i jak znajdzie coś jeszcze z tym związane to da mi 2 tygodnie na przeprowadzkę, później przyszła mama i kazała zniszczyć na jej oczach, także po robocie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Nie no, wyhoduje nową u chłopaka, ale on nie mógł jej u siebie trzymać bo w trakcie przeprowadzki jest dlatego u mnie była, a w następnym tygodniu miała iść do nowego mieszkania. Ale szkoda tej, bo już 2 tygodnie miała.. :c

I 2 tygodnie w plecy, może to lepiej bo nie miała dobrych warunków od początku i raczej nic by z niej nie było a wiem teraz gdzie spierdoliłam sprawę i przy następnej nie popełnię błędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ashairin  No to współczuję, ale rodziców twoich też rozumiem, bo z tym związane mogą być poważne konsekwencje. Nikt nie chce za córkę latać po sądach, bo co mu po tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...