Skocz do zawartości
Ashairin

Juz nawozić?

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za jasne plamki na liściach? Powinnam już zacząć nawozić? Nie jestem pewna ale wydaje się, że azotu jej brakuje chyba 

Roślinka ma niecałe 9 dni i siedzi w ziemi z jakiegoś ogrodniczego ale nie w ziemi dla konopii

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1263392698.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ashairin
Rośnie więc się zmienia to normalne. Daj jej jeszcze z 2 tyg to będzie można coś tam powiedzieć. Moja ma 10 dni i wszystko gra, spokojnie 🙂 

1.jpg

PS. 
Zdjęcie wczorajsze po podlaniu jak się goryl budził hah dlatego oklapnięty jakby co 😉

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  To nie najlepiej to wygląda. Powinna mieć dwa piętra, a nawet trzy. Świtało to raczej główny problem, nie wiem czym ona świeci tej sadzonce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Tak, to zdjęcie jest z wczoraj, jest w docelowej doniczce

@Zielone krainy Chyba ma 2 piętra a 3 rosnie. Tylko jakaś taka duża jest, w sensie rozlazła. Ma tak z 3 dni opóźnienia i panel tak jakby straciłam bo nie do końca był mój i musiałam oddać 😅😕 Teraz muszę załatwić sobie przynajmniej ze 4 żarówki 1000lm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ashairin Ma jedno piętro , pierwsze liście się nie liczą, jest jedno piętro, a drugie dopiero się kształtuje, nie ma go jeszcze , jako formy rozwiniętej, więc masz jedno piętro po 14 dniach, co wskazuje na to, że roślina nie rozwija się w pełni prawidłowo, a za co prawdopodobnie odpowiadają braki światła, bo pod względem nawozów nie posiada braków na liściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Niestety automacik :// Wiem, że zjebałam. Mam jeszcze drugie nasiono ale zanim je zasadzę to jednak trochę przetrzymam tą roślinkę, nawet tylko dla samego nauczenia się nią obsługiwać, nie musi mi dać żadnych gramów ale zostanie tylko żebym nauczyła się jak ją uprawiać. A z następnej wypłaty leci sprzęt i pewnie fotorelacje założę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ashairin  Nawet jak dasz pod dobre oświetlenie to wyjdzie raczej karzeł, więc, jak chcesz, dla zabawy i nauki możesz trzymać, a dla plonu się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...