Skocz do zawartości
Włóczykij

Hydro Mix 1m2 360W LED

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Pestki poleciały do wody, foty w najbliższym czasie :rasta:

Box:
Homebox ambient PAR+ q100 1m2

Pestki:

-Critical XXL
-Cheese XXL
-Afghan Dream
-Do-Si-Dos
-Shiskaberry Punch

Oświetlenie:
360W LED (3 Panele LED po 120W)

Wetylacja:
-out Box Radialny 550m3/h + Filtr Can Lite 425-467m³/h
-in pasywny

+mieszacz

Podłoże:
-Zbiornik oxypot 110L

Nawozy:

-Plagron hydro

Edytowane przez Włóczykij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włóczykij widzę że zrezygnowałeś z HPSa i przerzuciłeś się na LEDY 😄 Też myślałem o tych zakupie boxu Homebox ambient tylko trochę mniejszego 60x60, zajebiście wyglądają w razie czego można go złożyć i mówić że to taki śpiwór 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włóczykij dobrze zrobione z tymi wężami na powietrze i kamienie. Irytują mnie jak w zbironiku korzenie sa poplątane w węże i kamienie napowietrzajace.

Co do zbiornika ja mam 70 litrów i dwie rośliny i ciężko jest robic porzadki przy nich, strasznie gęsto. Juz sobie wyobrażam co będzie tutaj przy 5 roślinach. I jeszcze ciężko z wymiana wody przy czyms takim, rośliny jak będą miały sporo korzenia ciężko sie je wyjmuje przez te dość małe dziury w pokrywie zbiornika. Następne grow planuję jeden zbiornik na jedną roślinę tak jak chyba Ty miałeś wczesniej. Jedyny plus dużego zbironika to ze łatwiej utrzymać niższą temperature zupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarło że dużo roślin w boxie wcale nie musi się przekładać na wyższy plon. Planty potrzebują przestrzeni między topami. Jednak tutaj jest box 1m2, dla 5 roślin nie jest za mały, jest w sam raz. Ja miałem 6 roślin w 0,42m2 i wyszła kicha, ograniczone możliwości treningu, z każdej rośliny miałem tylko po 5 lub 6 szczytów, reszte ciąłem i do kosza bo nie miały dobrego dostępu do światła 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda nie będzie wymieniana, chyba że coś sie zepsuje :) Chce jeden duży zbiornik na wszystkie, bo nie wyobrażam sobię mierzyć pH, ec, i dolewać wody każdej osobno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz nie porównuj uprawy w hydro w takim zbiorniku do uprawy w ziemi.  Tutaj rośliny sa praktycznie koło siebie. Masz ograniczony ruch doniczek bo mają własne dziury. Krzaki sie strasznie krzaczą i to w bardzo szybkim tempie.

@Włóczykij chyba ciężko bez wymiany wody przez cały okres. Ale będę obserwował, jestem ciekawy jak to wyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  nie uprawiałem w hydro, ale wydaje mi się, że to zależy od wymiarów zbiornika i rozstawienia otworów. Jeśli zbiornik jest idealnie pod rozmiar boxa, a otwory na planty znajdują się praktycznie w samych rogach + jeden w środku to przy wegu 27-30 dni nie powinno brakować miejsca. Albo i się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...