Skocz do zawartości
Buuh

Dobrej jakości lampy led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Chiałbym się dowiedzieć jaka lampe polecacie do growboxa o wymiarach 60x60x90?

Przeszukalem trochę forum lecz dalej niewiem co wybrać bym był zadowolony ze zbiorów 🙂 

Dodam ze pieniądze jakie chce przeznaczyć to w granicach 200-250 euro . Mogą być tańsze 🤪
Wiem ze dobra lampa to podstawa dlatego bardzo mi zależy żeby kupić raz a dobrze 😉

Pozatym czy takie wymiary boxa bd okej ? Chodzi głównie o wyskosc 90 cm 

Chial bym tam wsadzić 4 automaty max 5 

 

pozdrawiam 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Buuh  Witaj, jak chcesz raz, a porządnie to Lumatek 200 W, ale trochę byś musiał dołożyć. Jak chcesz w miarę dobrze, ale taniej to wystarczy ci Mars hydro ts 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz 🙂 Właśnie przeglądam te 2 lampy i jest różnica cenowa pomiędzy Mars a lumatek . 150 euro kosztuje Mars a lumatek 250 . Jest między nimi jakaś wielka różnica ? 
Pozatym na stronie w Polsce Mars ma rozmiar 44x43x15

a jak patrzę u mnie to  wyglada to tak na każdej stronie . 
43x15x4cm 

To jakiś błąd czy są takie lampy od Mars 43 x15 ? 😉

 

Edytowane przez Buuh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Buuh  Pewnie nieścisłości na stronach, co do Mh. Lumetek 200 W to panel z wyższej półki, jaki ma świetne parametry uprawne. Pooglądaj fotorelacje, jak choćby te, jakie tworzy @Dobry_Człowiek!, a ma właśnie Lumateka 200 W. Jednak Mars hydro ts 1000 to też sprawdzony led, na jakim da się uprawiać z całkiem dobrymi wynikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zobaczyć te fotorelacje ? Szukam po forum ale chyba słabo szukam 🙂 No właśnie myśle która wybrać . Dziwi mnie ze w Mars niema niebieskiego światła jaka jest różnica pomiędzy niebieskim światłem lumatek ? 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie 🙂 a powiedzcie mi czy te lampy dadzą radę w boxie 90cm wysokości ? Chodzi mi głównie o temperaturę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Lumatek attis 200W 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...