Skocz do zawartości
Tester

Jaką wybrać odmianę na indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle  z tego naszego ze sobie pogadamy chlopaki ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos

Pochodzę ze wsi i całe życie mieszkałem na wsi czyli jestem wieśniakiem ? to nie jest obraźliwe tak samo jak mieszczanin

@Wentyl

Do logiki już się nawet nie odnoszę bo jak widzę ludzi co gdy od kompa odejdzie to się gubi w mieszkaniu to o jakiej logice mowa. Mleko jest z kartonu, a kurczaki na tackach w Tesco. Pod nos podstawić bo z głodu umrze.

Sorry, trochę się uniosłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Growerzy miał ktoś LSD od BF (barneys farm) pytanie głównie czy one się mocno rozkładają tzn czy są obszerne planowane 4-5 sezonów na 0.5m2 aha z racji na niski box będzie krótki weg jeszcze  nie zastanawiałem się ile tylko czy objętościowo to ogarnę box 83x65 na 100-105 wysoki 

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Annigmato napisał:

zastanawiałem się ile tylko czy objętościowo to ogarnę box 83x65 na 100-105 wysoki

ogarniesz

58 minut temu, Annigmato napisał:

Growerzy miał ktoś LSD od BF (barneys farm)

ktoś tu miał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Annigmato  Mam 3 sztuki LSD od BF w szafce, nie zauważyłem, by się jakoś specjalnie krzaczyły, ale to kwestia treningu , długości wega, genetyki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box 80x80x160, absolutnie pierwsza uprawa w życiu, lampa Maxibright Daylight LED 200W. Kompletnie nie zależy mi na plonie, ma być wybaczająca błędy i dobra dla absolutnego nowicjusza 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@JuzNieJaram  Masz rośliny auto-kwitnące ( automaty), jakie nie potrzebują do zakwitnięcia zmiany godzin oświetlania i masz fotoperiody, jakie same nie zakwitną, a dopiero, jak przełączysz im światało z cyklu oświetlania 18/6 na 12/12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...