Skocz do zawartości
ArteK

Fitrl weglowy 260m3

Rekomendowane odpowiedzi

@ArteK na pewno dam znać mam tylko nadzieję że uporam się w końcu z dużą temperaturą bo w lecie przy starej lampie miewałem i 38-40°C teraz na ten wypadek posiadam rino skin który ponoć pomaga roślinie nie przejmować się zbytnio upałem i póki co sprawdzę się bardzo fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx mi teraz nie wiem czemu zaczęły karłowacieć. Tak mi sie wydaje przynajmniej...

Jesli faktycznie produkt taki dobry bedzie trzeba zainwestowac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK zaraz rzucę okiem na fr jeśli masz, też ostatnio się bałem że będą karły bo automatom urwałem głowy w 10 i 12 dniu życia xd a wyszły bydlaku jak na mój namiot 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwie w środku wyszly z ziemi 6grudnia, zmieniłem po 4 dniach ziemie bo tamta wydawała mi sie hujowa poprostu

16399294399151266462998198032807.jpg

@onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx jakaś z marketu,ph sie zgadza5,5-6-5 ec chyba 1,6. planowałem dopiero do canny je przesadzić jak doniczke korzeń wypełni. Dziwi mnie to bo jak mialem GSC liscie w tym czasie byly prawie jak ręka

Lampa 60 od doniczki 55-54 od szczytu na 50% chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx teraz i tak musze poczekać aż korzeń sie rozrośnie, mam nadzieje ze wszystko sie unormuje, nie są nigdzie popalone zdefornowane tylko poprostu kurdople. Tez dalem jeszcze 4 i zobaczymy co to wyjdzie, narazie jest ich 5 sie okaze ile zostanie finalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Ja myślę tak ziomku, że ziemi z marketu po prostu nie opłaca się brać, bo z nią zazwyczaj są problemy, lepiej kupić dedykowaną worek 50 l za niecałe 50 zł da się kupić i masz święty spokój i znakomity start dla roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK Dobrze na tym wyjdziesz, tylko korzeni nie uszkodź przy przesadzaniu. Sam na tej ziemi uprawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy znaczy ja te starą ziemie ile sie da to otrząchne i chcialbym praktycznie goły korzeń pzesadzic jeszcze do tych malych. Bo do docelowych jeszcze kupa czasu,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK Tylko ostrożnie, bo sa młode, mają delikatny system korzeniowy, jaki jest słabo rozwinięty i łatwo go uszkodzić, jak uszkodzisz to będzie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...