Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No kurczę, tym razem bez zdjęcia, niedługo wstawię dopiero foty ze ścinki, ale muszę to napisać. Spróbowałem troszkę , mimo tego, że większość trichomów jest jeszcze przezroczysta, to po prostu nie mogłem się powstrzymać, nooo i.. oj panie.. jak to teraz ma takiego kopa to aż mi ślinka cieknie na myśl co się będzie działo jak będzie już gotowe 😄 (czekam na 1/3 bursztynowych). Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 07/01/2022 o 18:00, rofl1233211 napisał:

Dokupiłem jeszcze do tego PLAGRON PK 13-14 , żeby wzbogacić o azot,

Przejezyczenie chyba się wkradlo albo ja czytam źle🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@rofl1233211  Twoja uprawa i twoja sprawa, ale kosa poszła za wcześnie, jakby patrzeć na poprzednie zdjęcia rośliny, jakie prezentowałeś, może teraz cię klepie, ale dojrzała być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx no ogólnie, niektóre są brązowe trichomy, ale jest ich mało i czekam dalej. Kwiat formują tylko te młode, stare już brązowieją i pewnie większe nie będą bo to w końcu koszykarki, ale widać gigantyczną różnicę między LST a jego brakiem, później wstawię zdjęcia porównawcze. Ogólnie to jedna młoda już jest o wiele masywniejsza od dwóch koszykarek razem wziętych. A jest ogólnie ok. 62 dnia

@Zielone krainy @Udyr Panowie spokojnie, ja tylko z jednej małej gałązki próbowałem którą przez moją nieuwagę drzwiami przytrzasnąłem ://

@Jerzy ah racja racja, szczegóły 😄

 

Edytowane przez rofl1233211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna koszykarka poszła już do kosy. Nie mam więcej fot bo nie miałem czasu, jeden z kilku topów (foto niżej). Na mokro wyszło 40g. Jak na projekt który miał iść do kosza, jest bardzo dobrze 😄

272775412_3087049611582360_8421181013768146975_n.jpg

Edytowane przez rofl1233211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rofl1233211 dużo brązowych? Chyba włosków bo nie trichomow na pewno, ale widzę że kusiło to poszła kosa na jeden top w końcu to nic złego bo to twoje palenie i będziesz miał porównanie jak spróbujesz dojrzałe i niedojrzałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka panowie, scialem juz ta jedna ktora byla fajna, z reszty nie wrzucam rezultatow bo nie bylo tego jakos super duzo, moze z 20g lacznie, w kazdym razie, zdjecia z jedynej udanej roslinki, postanowilem juz sciac bo zahamowala bardzo i zlokly juz gorne liscie, nie chcialem tego dalej ciagnac, nastepne beda lepsze tylko juz pod LED, znacie jakies fajne lampy w miare przystepnej cenie, tak co by dwie roslinki utrzymalo? Pozdro. Wage wrzuce jak wyschnie

274657458_938074910162132_2253966757048532123_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...