Skocz do zawartości
K4mil_

Podlewanie wodą z rzeki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na najbliższy outdoor mam zamiar posadzić z kolegą łącznie 14 papryk  tylko problem taki ,że w razie suszy mamy około po 2 km do spota i  nie widzi mi się wozić  rowerem 5 baniaków po 5L. 

Chodzi o to ,że obok spota mniej więcej 100m jest sobie rzeczka i gdybyśmy z kolegą brali wodę z tej rzeki bardzo ułatwiło by nam podlewanie. Tylko czy woda z rzeki nada się do podlewania papryk? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

papryki to kolo domu pod folią trzymaj 

 

unikaj kolegów w takich interesach

pestki tanie 

chyba ze masz 13 lat i cie nie stac samemu na te 1k na out wydac

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan z tym 1k to trochę przesadziłeś.

Owszem najlepiej samemu sądzić i nikomu się nie chwalić bo może być niemiła niespodzianka. 

Możesz ewentualnie wykopać dół, dać folie np czarną i deszczówkę bd miał pod ręką. Poza tym na out to trzeba mieć lipną miejscówkę żeby krzaki uschły. Ja sadzę ok 50m od rzeki, w około mam rośliny które piją wodę fest i nigdy nie miałem problemów. Czy tak samo jak w polach sadziłem w kukurydzy to też ładnie szło 

@Pan tak nawiasem mówiąc to co z Twoją fr outdoor z 33 roślinami? Nie powiem, że zrobiłeś poruszenie na forum i cisza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan właśnie z kolegą wydajemy łącznie 1200zł na nawozy, ziemie, środki przeciw zwierzynie i papryki zamówione. Nie mam możliwości trzymania roślin koło domu dlatego decyduję się na partyzantkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dodam fotki jakies z roslinkami 🙂

1k zł 

100 roslin to nawozy  robia różnice 

chyba ze lubisz wierzby,pokrzywy i banany 🙂

 

 

ale co by nie bylo amnesia haze doszla na out 🙂 29 10 ciachana 7 tyg kwitla braklo 1,5 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner  Co się czepiasz, gość gra na innych zasadach niż my i osiągnął mistrzostwo kamuflażu zrobił 33 planty, jakie są niewidoczne dla ludzkiego oka, dlatego nie da się ich pokazać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pan Jak do tej pory to na tym forum przedstawiłeś siebie, jako największy farmazon. Obiecywałeś złote góry, a ostatecznie niczego nie pokazałeś. Choćby tylko jednej wyhodowanej przez ciebie rośliny nikt tu na oczy nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...