Skocz do zawartości
ChinQuan

Red strawberry Banana Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr to chyba dobrze ;D Mam nadzieje ze w smaku beda dobre

Ja bym chcial miec caly czas po 2 sztuki.  Zawsze mozna porownac. i Chyba zrezygnuje z automatow. 

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan ja mam to samo z tymi liśćmi żółkną przy końcówka. Przez wege było ok dopiero od niedawna. I widzę że druga roślina co jest od tygodnia na flow podobnie się zachowuje tylko że w mnijeszym stopniu jeszcze. Pierwszą przenawoziłem. Drugiej nie leje nic prócz biobizz heaven. A ostatnio sama woda i trochę p/k. A i tak jak podrosła na końcach liści zrobiła się ciemna i pozawijana i właśnie zaczęło żółknięcie. Może ten heaven biobizz zwiększył biodostępność składników.w.ziemi co.i tak jest dużo bo mam ziemie biobizz allmix a ona jest za mocna sama w sobie. Więc teraz będę lał samą wodę i dam znać czy to postępuje. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed jest to moja 3 roslinka i za każdym razem mam to samo.. nie wiem tez co jest grane. Teoretycznie biobizz jest organiczny i niby ciężko jest nim popalić rosinki. 
podlewam zawsze tak żeby woda wyleciała dolem.

ogolnie to bardzo polecam top Max.. podlewając tym to topki puchną w oczach. Do tego niby oczyszcza korzenie z soli i przyspiesza przyswajanie składników. 
u mnie tez ziemia all mix. 
a powiedz mi.

 

czy przed sadzeniem zwilzales ziemie te kilka dni wcześniej? 
tak napisane jest w „ instrukcji „ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan nie, przed sadzeniem tylko ze spryskiwacza spryskałem wokoło miejsca gdzie miało być nasionko . Nie lałem wody po całej doniczce. I nie odczekiwałem nic. 

W pierwsze rośline lałem biobizz heaven gdzieś po kilku dniach  chyba dawką 1ml/L  tak to nic innego na wege nie dostawała może z raz growa 0,5ml/L. Miałem też problem z ph może nie jakiś duży bo obniżałem octem a to długo niestety nie trzyma poziomu.

Ph- też nie jest idealny ale wytrzyma mniej więcej zanim roślina wypije wodę także jest ok

No ta to była powykręcana od samego początku i ciemno zielona ale finalnie rozwija się już spoko topy puchną ale dalej ciemna i żółkną liście przy końcówka.

Druga roślina przez 2 tyg nic nie dostala i kolor myśle był ok nie jakiś jasny zielony ale ciemny bardzo też nie. Potem dałem jej tylko heaven 2 razy po 0,5ml/L . I sie zaczęło na końcówkach ciemna zieleń teraz jest i powyginało lekko. Jeden liśc dolny ma lekko żółtawy. Teraz tylko sama woda i zobaczymy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problem.. dzisiaj zawazylem ze liscie przy topkach zawijaja sie do srodka.. i te koncowki jakby postepowalo... jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 ten srodek to mniejsze odnogi. Glowne szczyty wyciagnalem na bok a srodek zostal. Teraz male topki sie przebily ale liscie nie mialy miejsca wiec wygladaja na takie pokrzywodzone 😜@Brazil Munster wentylator mieszajacy caly czas dmucha na rosline, kontroluje tez czy nie wychodzi plesn ale czysto. @Andi ile ten azon moze z niej chodzic? 

czy to moze byc tez przez doniczke? MOja ma 15 albo 18l moze dlatego tyle trzyma tego? za duza na ta rosline?

Quote

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko .. dzisiaj zrobilem zdjecia pod micro. Jesli sie nie mysle to mleczne tak? Jeszcze nie widac bursztynu. Ogolnie czekam z podlewaniem az opadna jej liscie. Moze to jest jakas przyczyna tych koncowek.. nie mam pojecia ;/ Ogolnie nie pogarsza jej sie. Zaczynaja zolknac starsze liscie. 

2022-02-26_181539_243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi no wiec czekam teraz. Ladnie pachnie ogolnie. Mysle czy nie lac jej tego top max. Tam sa bardzo sladowe ilosci azotu itd jesli sie nie myle to 0,2 0,1 0,2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr nie wiem moze cos zaniedbalem po drodze. Ja mam ja w schowku. co prawda mam dmuchawe na 15 stopdni. Ale i tak ma spadki temperatur. Ona niby cala ciemna powinna byc. musze obczaic Twoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...