Skocz do zawartości
ChinQuan

Red strawberry Banana Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Jako ze poprzedni material sie skonczyl przyszedl czas na posadzenie czegos nowego.

Box 40X40X120

Oswietlenie Kingbo 300W UFO

Nasionka  RED STRAWBERRY BANANA AUTO

Nawozy biobizz 3 pack 

Planuje zrobic LST 

 

Obecnie mam ogarnieta temperature ale mecze sie z wilgotnoscia bo mam w granichach 40-50.

mam nawilzacz powietrza ale jest on za duzy a jak postawie na nim doniczke wtedy swiatlo za blisko. Puscilem od niego rure i bede probowal rura nawilzac.. CZekam na razie bo nie wiem dlaczego ale na nawilzaczu wciaz pokazuje mi 90%. Mam nadzieje ze to nie czujnik. 

 

IMG_6541.thumb.jpg.992f73a8ca59667f46d8aff72ba07130.jpg

IMG_6540.jpeg

9e7ae32e-ddee-41bc-be24-ba67918aedcb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan ten LED to faktyczne 300w czy w opisie tak ma ? Bo 300w na 0.16m2 to sroga ilość by była 🙂

Edit, już znalazłem jej sprawność, będzie ok 😄

Powodzonka 🙂

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr z gniazdka pobiera 105w. Juz jedna roslinke mialem pod ta lampa i zle nie bylo, 

Problem mam z utrzymaniem wilgotnosci.. nawet jak podlacze nawilzacz to jak dziala wilgotnosc idzie up ale szybko tez spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan albo podepnij na włącznik czasowy jeśli nie chcesz żeby działał non stop jakieś pół godz on, pół off. Chociaż lepiej by było mieć stale rh jak wyżej.

Ja kupiłem jakiś 800ml pojemności i działa 3 sek i 2 przerwy. Do 15 h działa w ten sposób. A rozmiar boxa mamy taki sam.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie mala aktualizacje. Jak na razie bez problemow. Zamowilem nawilzacz powietrza z polecenia @Udyr dzieki!

Teraz mam utrzymane 60-75%. Dzialam troche z temperatura. Zamowilem grzalke i bede jutro testowal.

IMG_6626.jpg

IMG_6627.jpg

IMG_6628.jpg

IMG_6625.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Adin40  Wszystko, co dedykowane pod konopie się sprawdzi i co ma ec do 1,3 na start, a lepiej coś w granicy 1,1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adin40 ja to biobizz glownie z powodu ze organiczny, material dla siebie wiec zalezy mi zeby chemi nie bylo.

 

Maly update. 

 

Jak na razie wszysko idzie elegancko. Mam tylko problem bo siece 24/h .. chcialem przejsc 18/6 ale jak wyl lampe to w nocy mi tem spadla na 13stopni.

CO mowicie zeby cisnac automat 24h?

 

WhatsApp Image 2021-12-16 at 19.46.52.jpeg

WhatsApp Image 2021-12-16 at 19.44.48.jpeg

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan Ale ładna ciemna 🙂

"Czym więc jest autoflower i jaki jest najlepszy cykl? Wielu hodowców wierzy w zapewnienie 24 godzin światła dla swoich automatycznie kwitnących roślin. Przysięgają, że to najlepszy cykl świetlny, ponieważ rośliny wydają się dobrze prosperować, gdy otrzymują dużo światła. Technicznie rzecz biorąc, rośliny rosną lepiej w cyklu świetlnym 24/0, ponieważ konopie mogą absorbować dwutlenek węgla podczas procesu fotosyntezy" cytat z anglojęzycznego forum.

Więc niby można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan Sam trochę nie wierzyłem w to co piszą, jednak w naturze mało jest okazji żeby było światło 24/7 w ciepłym klimacie 😄

Może jakaś matę grzewczą w boxie dasz radę zamontować, to i temp będzie ogarnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan swiecisz najlepszą opcją z możliwych słuchałem się growerow nawet z 10 letnim stażem i 24/0 jest najlepszą opcją powodzenia 🙂

Sprawda się to na auto i sezon

Tu masz fotę z swiecenia 24/0 

IMG_20211218_063729.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...