Skocz do zawartości
ChinQuan

Red strawberry Banana Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@TheNotoriousOfWeed nie znam tej lampy, i nie wiem jakie ma bebechy, 

Jak napisał @onyx obserwuj wyciąganie się siewek i dostosuj wysokość. Gdybać możemy w nieskończoność, a to Ty wiesz co tam się z nimi dzieje.

Btw. Spadamy na Twoją relkę bo koledze śmietnik robimy 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Tak na zakonczenie roku wrzucam jak roslinka ma sie aktualnie. Troche fail zaliczylem bo podnioslem tube do ogrzewania i wiatrak dmuchal cieple powietrze z tuby na roslinke przez co od strony tuby popalilo mi troszke niektore liscie. Juz ja przenioslem i zmienilem wiatraczek. Mam taka nadzieje ze to od tego. Tak czy siak kolejne podlewanie daje sama wode. 

Odrosty nawet ladnie powychodzly. Jest 8 wiekszych odrsotow wiec mysle ze bedzie git. 

 

Zastanawiam sie tez czy dalej doginac odrosty czy trzymac je juz na tym samym poziomie i ewentualnie nadawac im kierunku.

IMG_6744 - Copy.JPG

IMG_6745.JPG

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ChinQuan  Ja bym jeszcze je doginał, jednocześnie ukierunkowując je w dane sektory doniczki, tak by każdy szczyt potem miał swoją przestrzeń i by nie nachodził na niego inny szczyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy A czy Twoim zdaniem te popalenia na koncowkach moga byc od ogrzewania ? Czy moze za duzo azotu? Jak to widzisz?

Polewam okolo 1-1,5l wody na doniczke 15l

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ChinQuan  Jest ciemna, więc popalenia są najprawdopodobniej od azotu, a nie od temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ChinQuan  Tak, jak napisał ci ziomek wyżej, sama woda, jak na razie , niech się trochę wyssają z nawozów, jakie mają w ziemi i w sobie skumulowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roslinka rośnie , podlewam sama woda i mam wrażenie ze liście już się troszkę rozjaśniły. 
 

mam jednak mały problem.. zastanawiam się dlaczego te moje roślinki wciąż są takie zbite? Ciężko jest tam w ogóle coś podziałać bo taka gęstwina 😅 nie wiem dlaczego tak.. 

ogólnie musiałem wywalić jeden szczyt bo trochę się przełamał i trzymał się ledwo co z głównym pniem. Zostawiłem go kilka dni ale cały czas był luźny. Trudno.. 

Zapomniałem dodać.. zaczęła już kwitnąć. Widać małe włoski. 
dalej docinać ja? Ah i takie pytanie.. 

przy lst doginacie wszystkie odrosty na rAz czy po jedynczo?

501EE996-8CAE-4417-A23C-1A7C383F6C59.jpeg

630C9F0D-406C-44B3-AB35-C290C803968E.jpeg

673EA6DB-165C-4026-A0AB-225E0C0ADAFC.jpeg

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ChinQuan  Ja gnę wszystko na raz, ale nie wszystko tak samo mocno gnę, czasami lepiej na dwa lub nawet trzy razy, jak łodyga stawia opór , aby nie złamać. Delikatnie i z wyczuciem na suchej ziemi gnij. Nie lej nawozów są nadal dość mocno ciemne, woda sama niech leci dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...