Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Hindu Kush - Sensi Seeds/Critical - RQS

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy wiem kolego, stąd nieprzespane noce. Nie wiem co zrobię, będę kombinował. Po prostu na samym początku zrobiłem błąd z pojemnością doniczek. Na siłę wstawiłbym 6l materiałowe, a chciałem koniecznie spróbować 2 odmian, niekoniecznie chodziło o ilość g. Zobaczymy. Wkurwiony jestem, nie ma co mnie bardziej dołować 😉 oby jednak jakimś cudem się udało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 Masz jeszcze czas, tyle, co je wsadziłeś, przedziel je jakoś, by korzenie jednej nie weszły na teren drugiej, bo wtedy już nic nie zrobisz, będziesz musiał jedynie poświęcić jedną na rzecz drugiej, bo jak jedna będzie miała niedobory , a druga będzie miała full pierwiastków to , albo wlejesz i popalisz tą, jaka jest naładowana pierwiastkami, albo nie wlejesz i będziesz uśmiercał powoli tą, jaka ma niedobory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mega cenię Twoje wskazówki i zaangażowanie dla nas tu wszystkich, świeżaków i żółtodziobów. Ale jestem tego świadomy, jak nie wypije szampana to chociaż będę mądrzejszy. Porażka będzie boleć, nawet jak będę musiał jakąś usunąć, chociaż wierzę w happy end 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3  Rób,. jak uważasz, masz prawo do tego, aby działać , jak tylko chcesz, ale takie uprawy są na forum, warto uczyć się na błędach innych i ich nie powielać, a twój błąd miał już miejsce u innych. Oczywiście rób, jak uważasz, bo to twoja uprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem materiał, który mnie satysfakcjonuje i jest cienki, przedzieliłem koleżanki, bardzo ostrożnie wykonany zabieg, żeby nie uszkodzić korzeni. Mam nadzieję że teraz tylko dobrze i do przodu. Wróć w górę 😉

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 Nie jestem taki do końca przekonany, czy im ta skrzynka służy, jakieś takie :"niewyraźne" jakby liście niektóre delikatnie zdeformowane, żółtawe miejscami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy były gorzej zdeformowane, od przelania i związanych z tym problemów. Na pewno już to nie postępuje dalej. Przynajmniej ja już tego nie widzę, żeby to postępowało dalej. Dlatego w moim odczuciu służy im ta skrzynka. 

@Brazil Munster nie lałem nigdy równych wartości. Odkąd mam miernik to co leje zawsze waha się w przedziale 6-7, następne na pewno będzie z niższą wartością 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 Poddawać się nie ma sensu, ale sam jakoś niezbyt to widzę, bo zaraz systemy korzeniowe tych roślin się w tym posplatają, będzie plątanina, w jakiej jedna i druga roślina będą walczyły o swoje, więc będą problemy, bo ta genetycznie silniejsza będzie wygrywała ze słabszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień indukcji za krzakami, jakieś drobne oznaki preflowerów już się pojawiają. Były podlane raz wodą o ph 6.2 po 400ml każda. Bardzo się nie wyciągają, na bieżąco przekładam je oczka dalej, jak są takie możliwości. 

 

IMG_20211119_213838.thumb.jpg.abb5a452a3e405401906d464fe4feb2f.jpgIMG_20211119_213847.thumb.jpg.1b8d08d5f54e1c70d020923192bd7e81.jpg

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Już za późno, korzenie jednej weszły na terytorium drugiej, więc teraz to już musi być tak, jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...