Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomaszszym a co na starym puszczalo już zapach poza namiot ?

Ja miałem tak w połowie kwitnienia że zaczelo mi jebac na przedpokoju.  Wymieniłem na nowy filtr i po 10 dniach znowu podobna sytuacja. 

Myślałem że gdzieś może przewody nieszczelne,  ale wymieniłem na nowe, przyłącza na nowo pokleilem szara taśma  do tego opaski zaciskowe i jebalo.

Więc wkurwilem sie i dałem drugi filtr na wylocie i mam spokój 😎

 

 

Proponuję ci sprawdzić szczelność przewodów, bo wątpię żeby spierdzielal zapach w innym miejscu. 

Możesz też dac filtr na wylocie zamiast na ssaniu i zobaczysz czy coś się zmieniło.

A jak nie to daj tu i tu jeżeli masz dobra wydajnośc wenta.

 

 

Aha u  mnie trochę jebalo przez to że miałem na początku dość wysoka wilgotność co niby osłabia działanie filtra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster w sumie wilgotność w boksie po posłaniu oscyluje w Ok 70procent na zewnątrz to samo wentylator to chyba  td 350 do 560 m3 pomyśle o tej metodzie przy ścince bo bd jebac jak huj myśle by się w boxa wpierdolic ściąć dwie najmniejsze i mam trochę miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym 70% Na flo w takim stadium to spore ryzyko na pleche.

Ja tak zrobiłem że wszedłem do środka. Ale jebiesz cały jak skurwesyn haha. Ja tak zrobiłem, wsiadlem później w auto bo pojechałem po swoją babe.  A ona wsiada do auta i od razu co tak jebie w aucie, że przypal  w chuk jak policja zatrzyma.

Ale miała rację w tym. Tylko że ja byle tak przesaczony tym zapachem, że nie czułem zupełnie nic. 

 

Mam teraz znowu nowy filtr bo robiłem reklamację miernika i wziąłem na to konto filtr, więc na następne grow dam rozdzielacz z rury pvc i dam dwa filtry w boxie więc myślę że będzie luzik. 

Filtr to koszt 200-400zl na naszą powierzchnię więc nie ma co pierdokic się i robić sobie przypal.  

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

image.jpg

Ostatni dzień podlane z nawozem od nast tyg woda z miodkiem niestety spierdolilem pH i jest około 6 może deko ponad akurat w tym czasie na szczęście mam twarda wodę i po paru posłankach wróci do normy przed scinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  To zerknij, nie wiem czego chcesz, ale przestałbym karmić dopiero, jak będzie czyste mleko z domieszką bursztynu, a potem nich przez 2 tygodnie wysysają składniki z liści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Tam jest mnóstwo przeźroczystych trichomów, lej nawozy z głową i bądź cierpliwy, chyba że chcesz skończyć z energetykiem, a nie czymś, co daje mocny haj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Prawie, dwa tygodnie bym jeszcze lał nawozy, a potem 2 tygodnie woda z miodem i będzie w porządku. Kosa by wyszła 2 stycznia nowego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Ta ziomek tu nie trzeba wróżbity, każdy nawet średnio ogarnięty ci powie, że na tym etapie spuchną jeszcze znacząco, to etap ich końcowego rozwoju jeszcze nabiorą masy , koloru , zapachu i mocy, nie zawal, to nie pożałujesz.  Pilnuj oczywiście warunków, by plecha się nie włamała do topów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Zobaczymy, możliwe, choć nie wyglądają na dobrze zbite, takie na oko średnio, jeszcze potrzebują czasu raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  To normalne, ale jeszcze im trochę zostało, jak dobrze spuchną to 50-60 g z krzaka powinieneś wyciągnąć, ale to zależy od tego, jak te topy będą zbite, jak będą luźne to wyjdzie mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...