Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster x100

@Brazil Munster no mi się wjebala w najładniejszy szczyt i na 2innych przytopowe atakowało dzień wcześniej sprawdzałem nie zauważyłem pewnie .Co do automatów chciałem spróbować sezony jednak przy tych warunkach jakie mam nie dojdą wiec zostaje przy automatach po tym wyniku uważam ze maja potencjał nast cel klocek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Szkoda, że nie mogło jeszcze posiedzieć, ale lepsze coś niż nic, więc i tak gratulacje, powiedz jak wyschnie ile ci wszystkiego wyszło. Mnie niedługo też czeka kosa, ale jeszcze chwile je potrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jutro postaram się to ogarnąć jak nie pochłonie mnie przygotowanie do świat  i dodać jakieś fotki lemon dawał 100+  max 117 najsłabszy lemon 60 jak dobrze pamietam 630 . .banan wysechł na pieprz strasznie liściasty i tryming w nim wyszedł tragicznie wniósł 324 to jeszcze ulegnie zmianie jak 

@Zielone krainy tak zerkam teraz na relacje z utęsknieniem po cięciu mogę zacytować Kochanowskiego wielkie mi uczyniłas pustki w domu moim tym nagłym zniknieniem swoim😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  No rozumiem, wiem, że po ścięciu następuje "pustka" :D Jednak za to masz plon. Jak poleżakuje to też jeszcze nabierze trochę mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kolego jakby to miało szanse dotrwać te 2tygodnie to normalnie wyszedł by szatan po lemonie miałem lekkie omamy słuchowe i delikatnie chore rozkminy mi się wjebala ale opanowałem to do tego wchodzistrasznie na oczy przeziębiony jestem wiec skręciłem blanta z filtrem od papierosów by nie gryzł płuc pomimo to i tak mnie porobił rano wstałem jak nowo narodzony żadnego bólu zrelaksowany ciało odprężony normalnie coś wspaniałego smak pomimo przesuszenia nie najgorszy czuć cytrusy . Banana tez oceniam pozytywnie energiczny haj wesoły nastrój w sumie chyba słabszy od lemona ale ciezko powiedzieć bo porobiony byłem smak nie wiem jak określić pod co podciągnąć postaram się to ogarnąć nast razem ale zajebisty ogólnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Tomaszszym napisał:

@Zielone krainy jutro postaram się to ogarnąć jak nie pochłonie mnie przygotowanie do świat  i dodać jakieś fotki lemon dawał 100+  max 117 najsłabszy lemon 60 jak dobrze pamietam 630 . .banan wysechł na pieprz strasznie liściasty i tryming w nim wyszedł tragicznie wniósł 324 to jeszcze ulegnie zmianie jak 

@Zielone krainy tak zerkam teraz na relacje z utęsknieniem po cięciu mogę zacytować Kochanowskiego wielkie mi uczyniłas pustki w domu moim tym nagłym zniknieniem swoim😂😂😂

No i koniec Orszula zniknela, to zaraz nowa relacja 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec podsumowanie ogólnie po lipnym parodniowy trymowaniu 930 niestety suszenia nie opanowałem dalej i jest trochę przesuszone ale to raczej lepiej ze względu na pleśń w późniejszym czasie dodatkowe dwie godziny światła i zestaw cana zrobiły robotę jestem nie do końca  zadowolony ze względu na obrót spraw na ostatniej prostej z drugiej strony nie wiele brakło by pobić swój ostatni rezultat dwukrotnie (choć ze względu na tryming trochę zawyżony wynik pomimo to i tak niezlezwazajac na ostre przesuszenie) jw ze względu na warunki zostaje przy automatach widzę ze jest potencjał w nich jak i w ziemi .Niedługo  następne cele i oczekiwania dziękuje wszystkim za pomoc i porady oraz za zainteresowanie moja relacja i korzystając z okazji Życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świat Bożego Narodzenia a także Szczęśliwego Nowego Roku a w nim farta i tłustych zbiorów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Barney's napisał:

@grolsch3 takie trochę trociny

Mnie wygląd nie przeszkadza, ani nie kłuję w oczy. Ty to masz jakąś dwubiegunowość. Piszesz, że nikogo nie atakujesz i nie obrażasz, w jakiś postach, a potem z dupy komentarz i oznaczasz najmniej zainteresowaną osobę na tym forum i wyglądem i ilością. Mnie to lata jak wygląda i ile tego jest. Interesuje mnie zdobywanie nowych doświadczeń i ogólny rozwój. Stawanie na przeciw wyzwaniom w uprawie i pokonywanie ich. Nauka i poznawanie nowych skillow. Już chyba Ci to pisałem, chcesz być szanowany to szanuj innych. Tylko nie pisz mi o szczerości😁 

Korzystając z moralizatorstwa. 

Najlepszego, zdrowia, spokoju i własnego zdrowego rozsądku w tym magicznym czasie. Dla wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster w miarę zbite najmłodszy miał najtwardsze @Barney's no niestety jest jak jest lepszy wróbel w garści jak skowronek na dachu zawsze trochę sianka pod stół będzie😜@grolsch3 zbieranie doświadczenia jest najistotniejsze by się doskonalić i na przyszłość zamiast trocin mieć wiórki😂😂 świruje .Wyciąganie wniosków z porażek jest droga do sukcesu teraz wiem ze pod koniec i w czasie suszenia trzeba łamać gnata i isc na chorobowe  by tego doglądać lub zaszczepić zainteresowaniem moja druga polówke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym Z przekonaniem kobiety do uprawy mam nadzieję że będziesz mieć więcej szczęścia niż ja. Ja miałem batalię o mini boxa 😄 Ale fakt, że nie będę musiał wydawać pieniędzy na "samoleczenie" przechylił szale na moją korzyść 😄

Jednak przy Twojej powierzchni ciężej będzie to racjonalnie wytłumaczyć 😄

Wesołych Świąt ! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 krytyka jest dobra żeby poprawić się na następny raz jak mi się coś nie podoba lub nie pasuje to to pisze chyba po to jest to forum żeby wymieniać się spostrzeżeniami a nie pisać pod fotorelkami że jest zajebiście jak widać że jest chujowo żeby mu się przykro nie zrobiło ja nie muszę przez nikogo być lubiany wesołych świąt

@Tomaszszym jasne że tak pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's @Barney's jak Ci coś się nie podoba lub nie pasuje to nie jest to krytyka. Ale autor tej fotorelacji doskonale wie, że nie wszystko poszło jak powinno i tego nie ukrywa. Nie musisz go podbudowywać swoim czepianiem się, ja to nazwę wywyższaniem. W innej fr zadaje Ci proste pytanie i do tej pory nie potrafisz się odnieść (nie oczekuje tego). Ale wypowiadasz się jak znawca, więc życzę Ci tego, abyś jak znawca nadal się dzielił swoimi spostrzeżeniami, nie podpartymi argumentami tylko krytyką. Z jednym się mogę zgodzić. Forum jest po to żeby się czegoś nauczyć, niekoniecznie klepać po plecach. Ale piszesz swoje spostrzeżenia, że najlepiej świecić 24h dla auto i chuj, że materiał wygląda trochę jak trociny. No stary, jak ludzie mają Cię traktować poważnie, jak to są Twoje spostrzeżenia, aaa sorry, argumenty. I to niekoniecznie Twoje, tylko innych growerow. Ja pamiętam doskonale jak kilka postów wcześniej na swojej fr, wołałeś o pomoc. Teraz idą spoko, więc czujesz się lepszy? Jak plujesz na kogoś spostrzeżeniem to sprawdź najpierw z której strony wieje wiatr. 

Ps. Takie trociny widziałem jak ludzie kupują z pocałowaniem ręki. Jak szanowani growerzy prezentują taki sam wizualny materiał i każdy bije brawo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...