Skocz do zawartości
KlausKörner

Sezon i Auto. Gorilla Zkittlez, Godfather OG,Skunk,Critical Orange 🍊, Banana blaze🍌

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner Ten Skitels to o samej wodzie?

I co po czasie sądzisz o tej żywej ziemi? Wyrzucasz czy zostawiasz?

W dniu 29/11/2021 o 21:38, KlausKörner napisał:

Przełączylem swiatlo na 15,5h dnia 8,5h nocy. Zobaczymy co się stanie. Dla auto dobrze, zawsze parę godzin więcej na fotosyntezę, ciekaw jestem co zrobi sezon. Ktoś coś wie na ten temat? 

Sezon powinien przejść na wegetacje, myślisz że może być inaczej?    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak napisze ci morda na priv jutro. Co zjebałem, co myślę, jak to działa z innej perspektywy, tu nikt nie pojmie a i ty ani ja by w sumie nie pojął, bo trzeba dyskusji. Ważniak, działa to lepiej jak dopalacze, ale ja zjebałem, nie dopilnowalem podstaw. 

Bo działało na starcie jak szalone i zjebalem

19 minut temu, Ważniak napisał:

Sezon powinien przejść na wegetacje, myślisz że może być inaczej? 

Nie powinien albo powinien, nie przy iluś tam godzinach, i tu cała magia. Na greenhouse seeds blog, dużo jest takich relacji, że zmienia się period na 12h, czekasz 4  5 tygodni i 15,14,16h światła. Nie ważne w sumie, ale wiedz, że i tak się robi

To jest ten moment kiedy ona już kwitnie haraszo i płci nie chce zmienić, i bliżej jej do końca niż hermic się oplaca

Wtedy walisz i 16h światła. Przy 18h krzak potrzebuje 2-3tyg na zmianę periodu i uda się 30%

Nie tak łatwo przełączyć period na weg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...