Skocz do zawartości
Tester

TOPPING - Trening marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

Ile tygodni musi być wege w automacie aby móc zrobić toping i nie martwić się że nie zdąży odbić?

Automaty mają różną długość wege jak czytamy wyżej więc zastanawiam się jaki jest minimalny czas 😁

Cholera mam nadzieję że mnie zrozumiecie 😅

Pozdrawiam serdecznie 🤝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk nie przycinaj automatów, każdy stres skraca weg i przyśpiesza kwitnienie, a mała roślinka to mały plon

Ale jak bardzo chcesz to zrób toping jak najszybciej, przytnij zaraz jak 4 piętro zacznie rosnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 🙂 LST udane 🙂 Dzięki za pomoc wszystkim  w temacie z LST. Jak widać wszystko się udało. Jednak mam mały problem bo nie wiem co zrobić. Wykonalem topping. Wyrosły dwa szczyty. I na tych dwóch szczytach wykonałem jeszcze raz topping (  na jednym i na drugim ). Dodatkowo na bocznym szczęście który wyrósł na skutek wykonania LST również wykonałem topping. Byłem na haju i miałem jakąś dziwną wizje heh

 

Myślicie że po takim toppingu na jednej roślinie przełoży się to na niski plon z owej rośliny ? Wiecie, roślina będzie musiała rozłożyć swoją moc na wiele szczytów przez co każdy nie będzie rozwinięty. Dodatkowo dodam że gdzieś chyba był złamany szczyt prawdopodobnie boczny już na innej roślinie więc go usunąłem. Robiliście Rolling na bocznych odrostach ? 

 

A może teraz cofnąć ten topping poprzez ucięcie w odpowiednim miejscu ? A jeżeli tak to w którym miejscu ? 

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

 

large.IMG_20231002_104241685.jpg.d0699297fedd3fa8608611bfc9c45031.jpglarge.IMG_20231002_105214617_HDR.jpg.e3d2f81d1cb612dd1583a01e420c1115.jpglarge.IMG_20231002_105113924_HDR.jpg.d2380823134087fb22c14e1ddd85237b.jpglarge.IMG_20231002_104255899.jpg.d827d1f80dd9ce6c8c57efc5627ed079.jpg

 

Edytowane przez Blue Sky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Sezon Sezon :) Drugie grow. Na automaty to ja gotowy jeszcze nie jestem :) Okey czekam aż się odbije :) A jak myślisz ? Roślina da dobry plon ? Czy raczej rozłoży wszystko na wiele szczytów przez co będzie wyglądać marnie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989

 

Hmm warunki dobre według mnie. Panel 2.7 umola , wyciągający 400 M3 przy boxie 90x90x185. Pełen zestaw nawozów od shoguna, praktycznie zerowy dostęp światła zewnętrznego do pomieszczenia w którym znajduje się box. Okey skoro mówisz że będzie okey to czekamy :) Dzięki i pozdrawiam hej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o odrostach usunąć i zostawić tylko głowne czy trzymać wszystko? One też zużywają energię a i tak często przy ,,lolipopie,, i tak usuwa się te które urosły ale są małe czyli  straciły energię która mogła iść w główne łodygi, czy źle mysle

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...