Skocz do zawartości
bingobum

Northern Lights Auto+ Gorilla Zkittlez Auto/ Lumatek Attis 200W / 60x60

Rekomendowane odpowiedzi

I to by było na tyle. Jak widać ilośc suszu mnie zaskoczyła i zabrało słoików. 😱 Były jeszcze 2 litrowe słoiki z luźniejszymi  kwiatostanami- od razu je zdekarboksylowałem i zmieliłem (zmieściło się w pół litra po tym zabiegu).  Samo suszenie* wyszło według mnie perfekcyjnie- fantastyczny zapach, zero kruszenia się i brak objawów wilgotności nawet w środku topów. Zero trawiastych aromatów. 

Goryla moim zdaniem ciachnąłem  jeszcze o tydzień za wcześnie- idealnie dojrzało jedynie jakieś 60-70% topów od góry. Niesamowicie przyjemne palenie z niego jest. Moc ma konkretną (porównywalna z Red No 2), a przy tym delikatne i bardzo smaczne palenie. Jestem bardzo zadowolony z efektu- najlepszy susz jaki do tej pory miałem okazje wapować.

Nothern za to trafiony w punkt. Topy twarde jak kamienie i aż kleją się do ręki od żywicy. Łatwo się to trymowało- praktycznie zero odpadu. Pachnie przyjemnie bardzo, nieco bardziej intensywnie od Goryla. Nie paliłem jeszcze ale jestem pewien, że też będzie co najmniej dobrze. 🙂 

*Suszone 10 dni w dobrze wentylowanym boxie, przy temperaturze 16-18 stopni i wilgotności powietrza 45-50%.

FullSizeRender.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bingobum  Do wypieków świątecznych wystarczy , a może i na jakiegoś skręta zostanie :D Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's trzymałem w zakresie 50-45% wietrząc za każdym razem jak wzrastała, równocześnie sterowałem temperaturą obniżając ją każdego dnia od 20 do 15 stopni na końcu (idea była taka, żeby powoli spowalniać suszenie); szacuje, że susz nie ma więcej niż 60% teraz

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Northern 126g, Goryl 95g* - wyglądało na więcej 😉 ale to chyba i tak nieźle jak na pierwszą uprawę i to z takimi przygodami- na moje potrzeby to będzie co najmniej na rok 😱

no i teraz mam dylemat, bo od palenia zdecydowanie bardziej spodobało mi się doglądanie roślinek, kupiłem już wszystko na kolejną rundę... tylko co ja z taką ilością suszu potem zrobię...  może dla odmiany teraz pomidorki albo papryka będzie

*to już oczywiście suche i ładnie przebrane, bez popcornu i luźnych topów, które od razu poszły do dekarboksylacji - bez tego z goryla pewnie podobnie by było jak northern

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...