Skocz do zawartości
Pynsiu97

Dziwna odmiana marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję opini fachowca gdyz zamowilem parę miesięcy nasiąka, z 6 nasionek wyrosła jedna I obawiam się że jest to zwykła konopia indyjska:D miał to być lemon haze ale nie jestem pewien bo pomieszałem kartki a proces jej rośniecie jest znacznie dłuży No i powinna już wypuszczać budy a tu nic ktoś pomoże  

20210814_130930.jpg

Edytowane przez Pynsiu97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym caly czas na dworze od kwietnia. Zapach jakis tam ma ale nie wygląda to na budy jeszcze tylko jakby dalej się rozrastala

Dodam że mieszkam w UK temperatura tutaj nie jest najlepszA ale nie jest to pierwsza i zwykle wychodziły ładne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pynsiu97 napisał:

@Szym caly czas na dworze od kwietnia. Zapach jakis tam ma ale nie wygląda to na budy jeszcze tylko jakby dalej się rozrastala

Dodam że mieszkam w UK temperatura tutaj nie jest najlepszA ale nie jest to pierwsza i zwykle wychodziły ładne 

12h ciemności na dobe i zacznie kwitnąć. Całkowita ciemność, nieprzerwana.

Edytowane przez KryspieK
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

F747ED20-26E6-4AA7-B168-8FE835083E26.thumb.jpeg.96029550f8f7a230a599f2890429405c.jpegW UK tylko automaty out dochodzą , sezony nie ma szans ze względu na długość dnia który można sobie sprawdzić na pierwszej lepszej stronie , ponad 14h w sierpniu 😎

Ja wega robie out , bloom do boxa 🤷🏻‍♂️

4483ED54-865E-4283-B980-B768BD0A82DF.jpeg

A wracając im dłuższy weg tym lepszy plon.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...