Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne stowarzyszenie Ogrodników;)

Doradzicie może czemu liście przy topach zmieniają kolor?

ph w normie,roślinka ładnie rośnie tylko Mnie ten kolor zastanawia.

C3BC1350-292E-4411-AFDA-B33ED0B6B9C3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Potas, Magnes, jeszcze żelazo molibden, co to za odmiana to jakiś purple?

Jak flush nie pomógł to powinieneś w drugą stronę dając pokarmu. Doniczki nie wyglądają na duże. Dziwne nieczęsto widziane rzeczy się tu odwalają co to za ziemia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bubble napisał:

@PIT Największym problemem tej rośliny w tym momencie jest nadgorliwość właściciela 😉 😛 

Sorrki,po prostu pierwsza uprawa i próbuje sie starać w tym co robie.

53 minuty temu, Ważniak napisał:

Przede wszystkim Potas, Magnes, jeszcze żelazo molibden, co to za odmiana to jakiś purple?

Jak flush nie pomógł to powinieneś w drugą stronę dając pokarmu. Doniczki nie wyglądają na duże. Dziwne nieczęsto widziane rzeczy się tu odwalają co to za ziemia?

to odmiana Afghan Kush Auto.

Ziemia została tu użyty najzwyklejsza z ogrodniczego sklepu z odpowiednim pH itp. Zmieszana z kokosem(oczywiscie w dobrej proporcji)Flushe były robione i roslinka ma sie juz dobrze.

48 minut temu, KlausKörner napisał:

A liście nie są suche i nie odpadają? Może plecha bierze od srodka

Tylko tak sie zastanawiałem nad tym kolorkiem kurcze,co prawda kilka listków sie zrobiło przy Górnym kwiecie w kolorze żółtym,jeszcze żaden liść z niej nie odpadł,aczkolwiek z w połowie rośliny ze 3 listki szykują sie na wypad ale tak do wysuszenia brakuje im moze z tydzień?wolałem z Wami to przedyskutować,poniewaz tez mam obawy pojawienia sie pleśni, lipa straszna by to była Gdyby wyszło ze to plecha😱😱😱😱😱

Edytowane przez PIT
Dodanie szczegółowych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, PIT napisał:

to odmiana Afghan Kush Auto.

Nie często ale czasem łapie czerwony kolor.

 

14 minut temu, PIT napisał:

Ziemia została tu użyty najzwyklejsza z ogrodniczego sklepu z odpowiednim pH itp.

Ja bym już tej ziemi nie kupił więcej.

15 minut temu, PIT napisał:

Flushe były robione i roslinka ma sie juz dobrze.

Na ostatnim zdjęciu widzę jasno zielony żółciejący kolor. Żółte usychające końcówki. Roślina wygląda na głodną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KlausKörner Pomaga faktycznie cynamon na pleśń? Jest skuteczny?

U siebie dzisiaj zauważyłem, że liście w dotyku są jak zamsz takie miękkie jakby aksamitne. Moim zdaniem są to zarodniki pleśńi lub jakiegoś grzyba. Spryskalem tym cynamonem i trochę też podlalem nie za dużo. Mam nadzieję że to kurestwo do jutra zginie, bo przestały rosnąć a tak fajnie szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy!

przepraszam ze tak długo Mnie tu nie było.

Chciałbym Wam podziękować za rady jakimi Mnie tutaj obdarowywaliście a przy okazji chcialbym podzielić sie informacjami jak wyszło z Moją pierwszą uprawą.

Otuż z Moich krzaczków uzyskałem finalnie lekko ponad 70 gram suchego materiału a ponadto z łodyg i liści udało Mi sie pozyskać 100 gram masełka;)).

jeśli chodzi o masełko-jest tak mocne ze wystarczy ze zrobie jedną kamapeczke z tym posmarowanym masełkiem i za około godzine traci sie kontakt z rzeczywistością...poprostu juz nie raz Mnie wywaliło tak mocno z kapci że zazwyczaj nie pamiętam pół nocy😅

A jeśli chodzi o palonko? Jest naprawdę super,przyjemne i napełnia taką pozytywną energią.Wydaje Mi sie ze jak na pierwszą hodowle 70 gram może byc całkiem spoko wynikiem(ale jak ciężko ze Mną te roślinki miały)😅

Na tej hodowli nauczyłem sie jak z nimi postępować na co zwracać uwagę-wszystkie te informacje uzyskałem od Was lub z tego forum z innych tematów za co Wam bardzo dziękuje.

Juz mysle nad następną uprawą...tym razem 1xLSD auto oraz 1x Purple Lemonade Auto i tym razem wydaje Mi sie ze powinno pójść o wiele lżej;))

 

jeszcze raz dziękuje Wam za wsparcie na początku przygody!😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...