Skocz do zawartości
Marcin_gd1

KIEŁKOWANIE POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

MOJE nasionko to automat AK-47 leżało w wodzie 24 godziny wystawiło taki malutki kiełek przeniosłem na waciki minęła doba i zbytnio nie widać żeby coś rosło jest to jest normalne Dziękuję pozdrawiam

DSC_0269.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_gd1 albo felerne nasionko albo zgniło bo za długo je trzymałeś w wodzie, poczekaj jeszcze trochę jak kiełek się nie będzie powiększał to zła informacja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kielek jakby trochę wyszedł i skorupa nasionka peka po obwodzie dalej. przeniosłem nasionko w chłodniejsze miejsce bo tam temp miała ok 30 c 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich 

właśnie przeniosłem nasionko do ziemi gdyż juz wystawił kiełek poza skorupke, ziemia jest wilgotna a temperatura ziemi 25.4 ?

teraz czekam na wyjście z ziemi. ?

Pozdrawiam ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie ostatnio w herbatce znalazłem kilka nasion z tym że jedno było ciemniejsze i mialo bardziej twarda skorupke wrzuciłem do wody pękło potem pod chusteczki i widzę ze wyszedł kiełek, jak myślicie ? może być żeńskie?? ?  poniżej wrzuciłem foto słabo troszkę widać ten mój telefon ma tqki hujowy aparat

_20190803_220045.JPG

Edytowane przez Marcin_gd1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_gd1 pewnie regularne nasiono czyli żeńska albo męska to loteria jest, z męskiej makumbe można zrobić klepnąć potrafi nieziemsko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie rzecz biorąc to i tak nie mam dla tego nasionka żadnego boxa a na out pewnie nie da rady... ale to będzie dla mnie kolejna lekcja kiełkowania heh 

a kupował może ktoś z was te tanie automaty z ogłoszeń typu allegro czy olx?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_gd1 te tanie automaty to przeważnie są wałki, sprzedają nasiona konopi siewnej bo i tak ich raczej nikt nie sypnie na psach, bo oszukany nie zadzwoni na psy z tym. Halo chciałem kupić nasiona marihuany ale mi sprzedał siewki gość he he  ?

Edytowane przez Sanczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_gd1 do kiełkowania polecam Ci eazy plug nie jest drogie, a skutecznosc 9/10 wystarczy zamoczyc i wlozyc pestke do eazy plug'a 2-3 dni i gotowe

pol_pl_Eazy-Plug-6szt-Taca-do-klonow-sadzonek-wysiewu-nasion-3848_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...