Skocz do zawartości
Marcin_gd1

KIEŁKOWANIE POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

mam nasiona z 2 źródeł i jedno jak wyszło z ziemi ma strasznie cieniutką łodygę a drugie ma grubą łodyge wie ktoś może dlaczego tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_gd1 takie się trafiło na starcie po czasie może się wyrównać to jak roślinka podrośnie, albo jakiś mutant wyszedł, bez fotek ciężko stwierdzić 

Edytowane przez Triochomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z roślinek Właśnie mi padła przez noc cała wyschła został drugi automat na dzień dzisiejszy ma on 4 dni zwróciłem uwagę że lekko wysychają końcówki listków ale widzę że idzie już drugie piętro

sketch-1566059285346.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze kolego że masz rację czytałem że lepiej jak mają sucho to bardziej szukają wody nie by No ale już teraz ta jedna przeżywa i będę pilnował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam ją pod lampą typu grow kupioną od Chińczyka 50 watt czy ona pod taką lampą mi choć Trochę podrośnie tak żebym mógł ją przenieść później do Boxa ponieważ w boksie będę miał mniejszą kontrolę nad tym wszystkim dlatego chcę żeby delikatnie podrosla mi 

 

sketch-1566060769087.png

Edytowane przez Marcin_gd1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_gd1 możesz ale trochę będą miały ciasno przez co nie rozwiną się w pełni, chociaż ponaginasz dobrze i powinno być git 

Edytowane przez Wiesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_gd1 Nie słuchaj kolegi. Nigdy nie dawaj dwóch pestek do jednej doniczki. Ja sam mam boksa niecałe 40cm na 40cm i mam 3 rośliny w osobnych doniczkach około 4litry. Jak chcesz w jednej ale dużej i szerokiej musisz oddzielić w ziemi np szkłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...