Skocz do zawartości
LiitlebigWeed

Northern Light Auto, white widow

Rekomendowane odpowiedzi

@LiitlebigWeed nie twierdzę, że dokonałem słusznego wyboru. Napisałem jedynie, że z firmy jestem zadowolony. Został mi polecony ten model, po przemyśleniu świadomie go zakupiłem. Pierwsze urządzenie i na pewno nie wydałbym więcej na nie niż wydałem. A ta konwekcja akurat miała dla mnie duże znaczenie. Jak i sam wizualny efekt. Zresztą wyposażenie między tymi modelami jest tylko w ilości siateczek dodatkowych, przejściówki na bongo (chyba cfx tego nie posiadał). Ale za te wszystkie elementy też się kiedyś trzeba było policzyć. Reasumując, w życiu nie wydam 1100 za vapka. Na pewno nie. I na pewno nie za Mighty w tym wydaniu co prezentują. Co człowiek to opinia. Ja z firmy Boundless jestem zadowolony, nawet bardzo. W v3 konwencja spisuje się na medal, dobrze mi się z nim pracuje. I tyle mogę powiedzieć 🙂 pozdro

Zdecydowałeś się tego cfx? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówię w przyszłym tygodniu. na swój pierwszy porządny vaporyzator wolałem cfx bo jest tańszy i ma wyświetlacz temperatury jak i regulacje temp.

zastanawiałem sie nad zakupem terry ale po przeczytaniu i tym wapie to mi ochota przeszła. terra już dwukrotnie był wycofywany przez producenta ze sprzedaży z racji na wady konstrukcyjne rzutujące na bezpieczeństwo użytkowania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...