Skocz do zawartości
Bykolidas

Moby Big od Bulk Seed Bank

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner Fakt jakieś 2 tygodnie temu stanęła to się zgadza. Nie spieszy mnie się z tym właściwie ot czysta ciekawość niech sobie spokojnie dochodzi, a w międzyczasie bogatszy o nowe doświadczenia powoli szykuje kolejny projekt. 😉🤞🏻🤘🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, jak mawiał poeta „chuj bombki strzelił”. Niestety misja zakończona fiaskiem. Dziewczyna przerosła Boksa, doszła do żarówki, a żarówka zrobiła swoje i upaliła główny szczyt. Kartonowy boks może i by się nadawał, ale na jakiś automat, a nie na sezonowca. Mimo wszystko nie zrażam się. W listopadzie startuje z nowym projektem, do którego zakupiłem kompletnego Boksa z Ledem od Hydromarsa. Chciałbym posadzić Blueberry i California Orange od Dutch Passion. Dzięki wszystkim za dobre słowo i pomoc 😬, Ale, ale żeby nie było, że wszystko stracone z tego, co zostało i zrobiłem. Masełko a z masełka (+ 8g suchego po dec arbo) ciasteczka, właśnie wyjąłem je z piekarnika. Testowane będą w piątek zobaczymy, czy mają jakąś moc 🤷🏼‍♂️😜. Złapałem Bakcyla i tak szybko się mnie stąd nie pozbędziecie 🤞🏻🤘🏻.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 sztuk, 150g masła konopnego. 
wcześniej robiłem na samym suszu i efekty był różne. Jedne klepały jak cholera a po innych tylko „suszyło”. Pierwszy raz robiłem masełko i ciastka z masłem konopnym więc jestem Ciekaw efektu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...