Skocz do zawartości
Bykolidas

Moby Big od Bulk Seed Bank

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, dziewczyna ma dzisiaj miesiąc. Wczoraj zrobiłem małego fryzjera , jak narazie wszystko idzie dobrze.  (a przynajmniej tak mnie się wydaje) 🤘🏻🏻

1FC4DB54-A016-486E-B0CD-0AFF9271CAF6.jpeg

D5253537-E5FF-4242-9477-B9A0F2EFC99F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie wariat ostro, zaczyna się robić ciasno i trochę mnie to martwi😱. Ale nie spodziewałem się ze to aż tak pójdzie… Zostawić ją tak czy kombinować na szybko coś większego a właściwie szerszego… ??

22B2251C-99E1-44FD-8597-9F8A4C501922.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oby tak dalej to go rozsadzi zaraz xD Mobby to duzy okaz. Box troche maly :) Teraz bedzie walka :) 

Do takiego malego boxa moze lepiej jakiegos fastflower?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mr.Green napisał:

Jak oby tak dalej to go rozsadzi zaraz

Spokojna głowa. Ma małą doniczkę, a w razie czego może zastosować lst czy sc. Ja w 30x30x70 trzymałam sativke i obyło się bez sc 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielarka Kiedyś musi być ten pierwszy raz 😜 Cała ta uprawa to mój pierwszy raz, więc warto uczyć się od mądrzejszy 😉 na razie próba na tych, które najbardziej się obijają o ściany boxa.

F9C69DF5-A3FE-49E1-BEE9-DD3326C2EA88.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bykolidas tego typu super cropping wróci do swojej poprzedniej pozycji za parę dni, ale zrobiłem identycznie jak ty i finalnie musiałem połamać tak że by zejść z wysokości na stałe jak chcesz to wbij na moją fr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx byłem, prześledziłem, widziałem jak to wyglądało u Ciebie. Jutro na spokojnie na to popatrzę i podejdę do tematu raz jeszcze. Narazie wielkiej dramy niema, ale tak jak mówiłem trzeba eksperymentować żeby być bogatszym w doświadczenia później 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na flo wystrzeliła do góry jak z procy, lekcja na przyszłość bez boxa na min. 150cm nie ma co startować ☺️,mam nadzieje ze uda się ją utrzymać do końca a później będziemy majstrować nowego boxa 🤞🏻🤞🏻

6D1E1C39-4DEB-4B3E-BCC4-91AD8B57538A.jpeg

8696D131-A803-451F-9786-A0E13276C4EB.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...