Skocz do zawartości
Bubble

Buongiorno

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji chciałbym przywitać serdecznie grono użytkowników tego forum, mając przy okazji nadzieję na skorzystanie z doświadczeń koleżanek i kolegów z dłuższym stażem. 

Aktualnie jestem podczas swojej pierwszej uprawy, więc moje doświadczenia są raczej ubogie, aczkolwiek staram się jak najszybciej uzupełniać braki, w czym nieświadomie pomagacie mi od jakiegoś czasu za co wielkie dzięki! 

Przyszedł jednak ten dzień w którym chciałbym się bardziej zaangażować i przystąpić w miarę możliwości do społeczności tego forum.

A więc raz jeszcze Buongiorno wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czarownica71 Widziałem, widziałem bardzo zacne rośliny. Mamy bardzo podobne warunki. Też używam Lumatek Attis 300 i dokładnie ten sam rozmiar growbox'a, więc trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Majki Dzięki

@Czarownica71 Wygląda to mniej więcej tak

3x BubblegumKush Auto od RQS pierwsze planty które i tak są łaskawe bo były pierwsze i robiłem sporo, żeby je zabić (to te w ostatnim rzędzie) - wiek 57 dni

2x AK 47 2.0 Auto i kolejne 3x Bubblekush Auto od RQS - i te moim zdaniem mają się trochę lepiej - wiek 33 dni

Nawozy:

Seria BioCanna:

BIoFlores, BioVega, BioRhizothonic, BioBoost

Do tego:

BioBizz Calmag, BioBizz PH+ i PH-,  

Box 100x100x200,

Oświetlenie: Lumatek Attis 300W

Wentylator wyciąg i trzy mieszaki, 

Panny w tekstylnych donicach

Relacji nie prowadzę, chociaż następnym razem pewnie wrzucę. 

Pozdrawiam

Poniżej zdjątko z dzisiaj:

 

 

IMG_1386 2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czarownica71 Ciasnawo jest, z drugiej jednak strony staram się wykorzystać maksymalnie przestrzeń, zobaczymy co z tego będzie ;). Następnym razem planuje spróbować SCROG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bubble to złudne, że jak masz więcej roślin to będzie większy zbiór. Światło nie dochodzi do wszystkich topów. Porównamy na koniec ile ja będę miała z krzaka a ile Ty 😉

Robiłam SCROG, w tej samej szafie, 4 rośliny.

Coś wspaniałego, najbardziej mnie szokowało ile musiałam im dać żarcia, dochodziłam do 5 EC, uwierzysz ? Teraz automatom daje około 2 EC.

Miałam pół kilo suchego z 4 roślin. 

Następny będzie SCROG,  mam ochotę na Laughing Budda, będzie idealny.

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czarownica71 No to szykuje się nam zdrowa rywalizacja :). Zobaczymy i porównamy wyniki. U mnie żniwa będą na 2 raty więc później się troszkę rozluźni. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bubble napisał:

@Czarownica71 No to szykuje się nam zdrowa rywalizacja :). Zobaczymy i porównamy wyniki. U mnie żniwa będą na 2 raty więc później się troszkę rozluźni. Powodzenia!

Nie mogę się doczekać  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...