Skocz do zawartości
Konto.paczkomat

Auto out 2021 - 2x auto amnesia xxl, 2x auto blue amnesia, 2x auto blue critical, 2x auto cheese xxl, 2x auto white widow xxl, 2x auto moby dick xxl, 2x auto bcn critical xxl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
W dniu 05/07/2021 o 06:32, EneDue napisał:

znowu mam w koło spota drzewa i nie mam jak tam zrobić większego przeswitu

A myślał ktoś może o wjebaniu automata na drzewie w koronach drzew sadzic?

He...ja już rok o tym myślę i doszedłem do wniosku, że może się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy pomysł ciekawy ale weź to pod uwagę że roślina musi mieć dostęp do wody (w upalne dni ziemia w donicy wyschnie), musisz też wydostać się na górę, wy transportować wszystko i zabezpieczyć tak żeby nic się nie stało ale przypuszczam że po silnej burzy już raczej mógłbyś tego nie zobaczyć. W kukurydze dawaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, XXL-Skun napisał:

ktoś robił i go złapała policja wpisz sobie w Google frazy jak marichuana na drzewie policja 

Hahaha...czego to ludzie nie wymyślą a chciałbym widzieć miny policjantów jak kurwa stoją i drapia się po głowach i myślą jak tam kurwa wejść ha ha. 

Godzinę temu, onyx napisał:

ostatnio czytałem artykuł że złapali typów co hodowali ganje na szczytach drzew

Muszę to znaleźć, jak najwięcej szczegółów i zobaczyć gdzie oni kurwa błąd zrobili, że wpadli. Może polecieli grubo i zrobili jakieś ala platformy na doniczki, które były niczym nie osloniete. Moim zdaniem jest to możliwe zrobić bez przypalu tylko zależy gdzie i jak. Donice zasmakować by trzeba czymś w rodzaju gniazda dużego ptaka,można takie cudo szybko posklejac klejem na gorąco,doniczke w srodek i przymocowac do gałęzi. I oczywiście w dziczy a nie na koło zabudowań.

 

22 minuty temu, mirecki napisał:

W kukurydze dawaj 

Kukurydze to TYLKO automaty, bo kosza na kiszonki szybciej gdzieś na końcu sierpnia,początku września i sezonowka NIE dojdzie ale w sumie na drzewie też sezonowki można wykluczyć,chociaż...doniczka mała taka 15 litrów i coś by tam wyrosło ha ha 

 

Czytałem właśnie o tym i widziałem te zdjęcia...dziwne że wpadli jak doniczki na drzewie było widać he 🙂 W Niemczech koło Augsburga też było 270 krzaków w lesie na drzewach. Czysta amatorka,na pewno nie zrobił bym czegoś takiego Jak na tych zdjęciach.

Kiedyś miałem krzaka na bagnie w wodzie na platformie z karnistrow, karnistry były wymalowane pod kolor wody i zanurzone pod wodę a doniczka oblklejona suchą trawą wodna i trzciną i wyglądało to naturalnie no ale wiszące doniczki na drzewie nie wyglądają naturalnie. He he 🙂 pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy mam znajomego który tak robił. Ale musisz być praktycznie codziennie, żeby podlać. Musisz zrobić platformę, oczywiście mocno ja przytwierdzić do konaru, czyli gwoździe przebijał w kilku miejscach dno doniczki, a najlepiej wkręty. Obwijał czarnym streczem, az do wysokości pierwszych liści, tak że z dołu widać tylko liście i kwiaty. Podobno nie wyglądało to przypałowo. Tylko drzewo liściaste, od strony południa, czasami ucinał kilka gałązek z góry żeby był lepszy dostęp światła. Za dużo pierdolenia i po roku zrezygnował. Zrobił tak bo rok wcześniej zwierzyna mu wpierdoliła większość krzaków. No i oczywiście przy żadnych ścieżkach, tylko w głębi lasu. 

@mirecki zależy jeszcze, gdzie kto mieszka i czy historycznie w danych rejonach nie wyczajono kilku upraw w kukurydzy. Jak milicji się chce i mają sprzęt na jednostce to od września latają dronami nad kukurydzą, a przy kilku krzakach już to doskonale widać z lotu ptaka. Trzeba dobre rozeznanie zrobić, a jak zaczniesz pytać kogo trzeba o to to już to może podpaść. Ja szukając miejsc, z góry musiałem odrzucić pomysł z kukurydzą. Choć większość do tej pory stoi bo większość idzie u mnie na ziarno. Ale niestety wiem, że są wykonywane loty dronami 🤷🏻‍♂️

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...