Skocz do zawartości
ZenekMartyniukHah

Royal Gorilla Automatic 10.05

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@ZenekMartyniukHah Mniej wody lej, liście oklapnięte, więc możliwe, że ją przelewasz. Niczego nie ucinaj, gnie się na suchej ziemi, nie na mokrej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

załóż fotorelacje w kategorii indoor  i  będziesz miał cały temat dla siebie do chwalenia i pomocy 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, konopny_janusz napisał:

@ZenekMartyniukHah  nie no wiadomo że sarkazm, ale śmiesznie by było gdyby ktoś tak znany wbił tu na forum i założył fotorelkę 😄

I wrzucał filmiki, a w tle słychać było by jak sobie podśpiewuje... Przez twe oczy zielone oszalalem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner jednym słowem .. gwiazdorzenie gwiazdorzeniem wysłuchamy nuty twej sypnij $$ Waść bo ucho więdnie myślę podobnie ... ja nie Zenek ;d głosu nie mam takiego i uroczy jestem 

@konopny_janusz pisz 😉 why not ?! Bez spiny ma być fun

Edytowane przez ZenekMartyniukHah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZenekMartyniukHah załóż Ziomek tą fotorelacje.

Aktualnie jesteśmy w zadaj pytanie i to może niektórych w błąd wprowadzać, bo będą chcieli pomoc doradzić a tu zenek Martyniuk i bajera o disco polo😎

https://marihuanaforum.pl/forum/104-fotorelacje-indoor/

 

Klikasz załóż nowy temat ( taki zielony baner nad regulaminem) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje błędy mam ledowe żarówki ale czasem 2 dni mnie nie ma i liście dotykając parszywieją tak straciłem 3 pestki auto ostatnio małe szkraby w porywach do 0,5cm wyjechałem na weekend wracam a te przytulone i spalone 3cm habazie 😉 walić będą następne ... tak samo z gorylkiem podskoczył przez weekend i rączka dotykała leda 

Wiem amatorka 😉 i tak jest uczę się od Was i na własnych błędach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...