Skocz do zawartości
Filozof

Szałwia Wieszcza (Salvia Divinorum)

Rekomendowane odpowiedzi

Szałwi nie należy brać w samotności ktoś musi czuwać nad nami bo taki ponoć odlot 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szałwia jest fajna tylko tak jak pisali nie samemu krótka faza jakieś 10-15 min ale ostre Haluny miałem tak realistyczne aha i najlepiej żeby wydłużyć i wzmocnić efekt zaspokoić wszystkie potrzeby siku kupa najeść się nie może być za gorąco latem faza leciała w 3 min najlepiej temp pokojowa żeby zimno tez nie bylo

siedzialem w fotelu wyrosło mi drzewo w pokóju i z niego padał deszcz , pokój napełnił się woda do kolan czułem ze ta woda jest mokra petarda przeżycie bylo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ja zaczynałem to na mieście było albo palenie albo kartki (kwas) jedno i drugie 30 zł jak było nas 3 każdy po 10 zł świat się zmieniał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx przeczytałem że z niezrozumiałych przyczyn roślina bardzo rzadko wytwarza nasiona, które w dodatku równie rzadko nadają się do siewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym szkoda, strasznie chciałbym móc jednego krzaczka mieć bo za małolata udało mi się raz zapalić i odlot taki że o panie, potem przez kilka tygodni niczego się nie tykałem bo czułem się jak by zaspokojony i nie miałem potrzeby palić, pić i wgl nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/07/2019 o 17:06, Andi napisał:

Szałwi nie należy brać w samotności ktoś musi czuwać nad nami bo taki ponoć odlot 

To nie jest prawda i ja i smerfetka braliśmy w samotności.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...