Skocz do zawartości
Gość

Northern Light F1, Auto Pineapple Express, Auto G13 ~ Mars Hydro 100W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

1,2- purple Queen dni nie liczę, ale gdzieś wcześniej wspominałem które dni dla ciekawskich 20210720_232250.thumb.jpg.1f6217d0910c07a0608e47145932ad19.jpg

20210720_232237.jpg

Auto g13 

20210720_232331.jpg

20210720_232344.jpg

20210720_232941_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Auto g13 częściowo suszona moc 5.5/10 ze względu na szybką kosę. Nie ważyłem, ale na oko z całej by było coś koło 50g+-(Chyba że nie jestem wstanie wyobrazić jak puchnie pod ts600)

Purple Queen ładnie się rozrosła i powoli sobie kwitnie, lecz  jest bardzo mała zaraz wrzucę fotkę do oceny czy jeszcze coś podrośnie sensownie.

I co do queen będę miał już wagę to zważę  chociaż na mokro.

Projekt uważam za udany bo brakowało tylko wyczekania tych 2-3 tyg więcej. Psycha nie wytrzymała, ale pierwsza uprawa to co się dziwić polakowi odwaliło 😄 . Sporo wiedzy oraz doświadczenia ze swoich błędów nabyłem także każda kolejna  uprawa będzie nabierała kształtów i masy .

Co do lampy i namiotu również jestem zadowolony. I zamierzam już podejść Bardziej profesjonalnie do następnej fotorelacji, a tą polecam wziąć z przymrużeniem oka(1testowa uprawa na nowym sprzęcie)  

(Podstawowym moim błędem jest uprawa 4 roślin każda na innym etapie i wzroście 😉 ) 

 

20210804_162637_HDR.thumb.jpg.db7071659ae98c49e695a7974759d4fc.jpg

20210804_162605.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahhahahhaaa.

Podstawowym błędem ziomuś jest to ,że nie masz marihuaniny😎 w zapasie ani nawet na codzienne potrzeby.😎😁😄 To moim zdaniem spierdolił sprawę. Ogólnie to było wsio haraszo, zdrowe ,dbales  dobrze, plon byłby spoko...tylko ziomek...ty je sciales surowe. Tam nie 2-3 tygodnie brakowało a 6-9 tygodni😂😆😎

2-3tygodnie to się kutwa gotowe krzaki sama woda podlewa😁😆🤗😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KlausKörner  Zmotywowałeś mnie!

 Żeby nie marnować czasu  założę nową fotorelacje  i w sumie w lepszym etapie niż od kiełka. 

Purple queen w etapie kwitniena(Tylko LST) , oraz Jack herrer w fazie weg po toppingu i lst  i nawet ładnie wyszedł.

Jest jeszcze mały akacz prawdopodobnie, ale nie wliczam go bo jest w ch*jowej ziemi i już od kiełka problemy i dupa.

 

@TesterProszę o przeniesienie ;C. Zakładam nową fot...:classic_blush:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...