Skocz do zawartości
SmerfetkaCannaGram

Sezonówka/Półautomaty/Critical Fast 10x/Automaty

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ogólnie to plany się zmieniły ziemia spotowa jest czarna myślę że się nadaje sprawdzę jeszcze pH jak będzie duże pH dodam dolomit keramzyt jednak nie będzie użyty dalej siedzą w boksie jeszcze trochę posiedzą ogólnie to doją jeszcze 4x critical kush auto i 1x kickass auto + mix GGS 2x

 

Edytowane przez SmerfetkaCannaGram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, Szym said:

@SmerfetkaCannaGram ziemia spotowa często jest lipna 

Nie ma lipnej ziemi,jest tylko lipne przygotowanie ,wystarczy troche pracy aby zasilic podloze w podstawowe skladniki odzywcze i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, marcopolo napisał:

Nie ma lipnej ziemi,jest tylko lipne przygotowanie ,wystarczy troche pracy aby zasilic podloze w podstawowe skladniki odzywcze i jazda.

i uważasz że w gliniastej czy  piaszczystej ziemi korzenie będą się rozwijały mając składniki odżywcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym wkurzasz mnie mam wrażenie że nigdy nie uprawiałeś tylko masz wiedzę teoretyczną dzisiaj wyślę zdj z ziemi jakie ma pH i lecimy może dziś większość zawita na spocie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Szym said:

i uważasz że w gliniastej czy  piaszczystej ziemi korzenie będą się rozwijały mając składniki odżywcze?

Tak jak napisalem,wystarczy dobrze przygotowac podloze,u mnie na jednym ze spotow jest gleba typowo gliniasta z duza domieszka lupka,nigdy nie sprawdzalem wartosci PH,ale na jesien idzie obornik+ inne dodatki na wiosne dolomit + pociete uschle lodygi innych roslin ktore rosna wokol i wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...