Skocz do zawartości
ArteK

Przebarwione szczyty rośliny

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy oczywiscie ze na słupa nie jednego 😉 troche rozgarnięty jestem(jak grabiami do liści 😅) jakieś info na temat shopu? Naprawde godnego polecenia, cena ceną chodzi o jakość i podejscie do klienta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArtizO Ja zawsze chodzę osobiście, więc nie wiem, jakie jest podejście przy zamawianiu, więc chyba nie ma sensu z mojej strony nic polecać w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy niestety u mnie jest tylko leroy casto. Typowo growshop jakies 120 km wiec kawalek jest, zmienie troche temat. Przez caly czas wzrostu Energy rusha naginalem lodygi i lekko sciskalem przy łodydze glownej efektem jest to, jak myslisz przełozy sie to na wieksze topiszcza? Druga fota to pierwszy klon w życiu xD myslalem ze nie wyjdzie a Tu prosze 😉 ( musialem go pokazac 😁😝)

16224078161461108535593155485240.jpg

16224078396746225865755255698651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArtizO Klonek fajny, ja nie robię klonów, ale tym razem sobie posadziłem w małej doniczce 1 l roślinkę, jaka wyszła patykowata, bo rosła w zagłuszeniu przez większe od niej rośliny, ale i tak mi się podoba i coś tam z niej zbiorę. Taki rodzaj stresu może się lekko przełożyć na większy plon, a dodatkowo może aktywować większą produkcje THC. Jednak na kwitnieniu dałbym roślinie , jak największy spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy ciesze sie 😉 tak tylko we wzroscie naginałem, flo miala raz fryzjera delikatnie, wychodzi na to ze zrobilem prawie dobrze, a klon to tak bardziej testowo był, duzo ludzi pisze ze bez preparatu do klonowania jest to trudne trzymalem tydzien w wodzie nakryty cienką folią spożywczą z dziurkami zeby wilgotność zwiększyć, po tygodniu gleba i cos tam sie dzieje fajnie jak na lolka z tego wydłubie moze lepiej, w GSC topy są bardzo masywne zbite. O efektach napisze jak będę kosił. z J-H gotowego materiału wyszlo mi około 37g wiec jak na automat i 3 razy zmieniane oswietlenie i brak jakiekolwiek nawozów nie licząc humusu uwazam za naprawde fajny wynik oczywiscie jak na 1 plant 😉 

Edytowane przez ArtizO
Skleroza -.- standardowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArtizO Najważniejsze, że sam jesteś zadowolony, bo o to w tym wszystkim chodzi, jakbyś sam nie był zadowolony z rezultatów to byłaby lipa, a skoro w twoich oczach jest dobrze to najważniejsze. W końcu po to uprawiamy, aby być zadowolonymi z tego, co posiadamy w swoich namiotach/ szafkach:) No,a za chwile czas na to, co najlepsze, czyli na konsumpcje tego, co się uprawiało. Jeszcze raz ziomku gratulacje, piękne rośliny ci wyszły, jakie dadzą ci sporo radości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArtizO Pozdro ziomku :) Nie ma za co, po to tu jesteśmy, aby się wspierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...