Skocz do zawartości
Grołboks

Mars hydro ts600

Rekomendowane odpowiedzi

@Annigmato no już już o tym przekonałem że za mały, dlatego zrobię jak piccolo radził, na veg samego ts600 a jak zaczną kwitnąć dorzucę jeszcze tego 48, pewnie nie zaszkodzi a zawsze troszke więcej tego swiatla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato fotorelacja bedzie? Kiedy myślisz zacząć? Ja mam juz wszystko ale musze czekać z 2 tyg bo nie wiem czy na urlop nie pojadę do Polski. Ale z chęcią bym juz zaczął więc nie wiem czy nie oleje urlopu 🤣🤣

A jakie badyle bedziesz wrzucał? I czy auto czy sezon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato z tym forum na pewno sobie poradzisz 😉 chłopaki naprawdę mają wiedzę praktyczna i chętnie pomagają widzę 😉 ja wcześniejsze dwa razy tylko czytałem, bez zadawania pytań i jakoś poszlo.. zbiory nie byly jakies spektakularne ale obyło się bez porażki. Będziesz robił relacje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grołboks będę będę ale mówię chce się w miarę dobrze przygotować plus ze barmanem jestem to nawozy proporcje itd mogę z ręki lac 😂żartuje oczywiście 

@Grołbokstwoje zrdrowie

F03C70A2-F272-4B29-9596-10BC582FF2D6.jpeg

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piccolo  Co to za samosiejki ziomeczku posadziłeś? Jaką karmę dla papug polecasz, by dobre nasiona zdobyć? :D Jaja, ładne krzaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piccolo A to i tak dobrze, ja myślałem, że ty tą samą metodą, co ja zdobyłeś nasiona, a mianowicie sklep zoologiczny. Nie masz pojęcia ile w jednej karmie dla papug jest pestek. A typy chodzą do jakiś seedbanków płacą krocie, jak za 8 zł masz nasion tyle, że byś pół ara obsiał, ale ludziom nie przetłumaczysz, że drogo nie znaczy dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...