Skocz do zawartości
Grołboks

Mars hydro ts600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Takie pytanie, czy ww. Led wystarczy na box o powierzchni 50x50 i 3 planty? Pytam bo producent podaję max 60x60 a na forach spotkałem się z opiniami ze to zdecydowanie za mało. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nie jestem ale wg producenta na flo 45x45cm Wiec jest to i tak pewnie ciut zawyżone 5 cm to nie dużo zawsze możesz doświetlać czymś wrazie potrzeby albo box 40x40 zrobic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie coś tam w rogach będzie gorzej doświetlone, ale myślę, że lepiej wyjdzie tak czy tak na tej lampie w namiocie 50x50 niż w 40x40. Zwłaszcza jak chcesz 3 kwiatki, a w 40x40 będzie za gęsto będą się liście opierać o ściany mocno, a one tego nie lubią. Nie ma co na pierwszy namiot wydawać kilka tys na lampę, spróbuj zobacz czy ci się wkręci zajawka , jeśli tak to i tak pójdziesz w większy namiot w przyszłości znając życie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato cieszę się i dziekuje ale jeszcze dla pewności dorzucę tam starego hydro mh240/48. Zastanawiam się tylko jak je ustawić bo ts600 to jasne światło a ten stary takie fioletowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo to będzie moje trzecie podejście, dwa pierwsze na tym starym Marsie. Pierwsze karły,chyba po 30g( zwaliłem na brak doświadczenia i bledy), drugie podejście karły i 50g( błędy wyeliminowane) ale stawiam na niedobór światła. 

@Piccolo to szajs

20210425_140342.jpg

Myślisz zeby zainstalować obie? Tylko jak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grołboks a myślałem że zbierasz dopiero. Miałem na myśli ts1000 żebyś kupił myślałem że chcesz kupić dopiero lampę. To wrzucaj tego Marsa normalnie do boxa 50x50 i będzie dobrze. 50g z krzaka w takim namiocie rozumiem że miałeś 3 rośliny tak ? To jest bez tragedii, myślę że 100g z rośliny to już jest sufit i będzie ciężko przeskoczyć bez zmiany namiotu na większy.

W sensie tego ts 600 już masz kupione też tak, sorry ale nie chce być pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo ta stara mam z tamtego roku. Myślisz że jak dam ta ts600 normalnie od góry a ta druga( fioletowe swiatlo) na ścianie pod kątem,to ta druga będzie coś dawała? Czy darować sobie ta druga? I pytanie dodatkowe, jak obstawiasz, ile można ugrać w takim boksie przy ts600, z trzech badyli?

@Piccolo tak ts600 tez juz mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grołboks na wegu jej nie dawaj wgl, na flow możesz ją dorzucić jeśli się oba panele zmieszcza w boxie. 300g to jest według mnie totalny sufit na takim rozmiarze. Z 200 bym był zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grołboks ja kupiłem tego Marsa hydro reflektor tylko ty. Masz 48 ja brałem 96 mam nadzieje ze u mnie da radę pytałem na forum pisali ze będzie Ok już się nie mogę doczekać aż to złoże wwzystko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato mi też pisali ze da radę 😉

@Piccolo tak zrobię:) załóże fotorelacje i będziemy mogli wspólnie zobaczyć co z tego będzie 

@Piccolo z 200 tez będę happy, zrobie tak ze zanim dojdą te, wrzucę kolejne 3 sztuki zeby dojrzały zanim spale te pierwsze 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...