Skocz do zawartości
onyx

Lowryder auto [ Mars TS600 100W ] (0.16m2)

Rekomendowane odpowiedzi

@onyx ja też nie palę, ale jako mistrz ceremonii bym spróbował chociaż buszka. To Twoje dzieci, musisz sprawdzić do jakiego przedszkola je wysyłasz i czy nie zrobią tam zadymy 😄 pozdro, tak czy tak zajebisty wynik 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Wiesz co. Mam ten sam problem, jeżeli chodzi o utratę zapachu. Mój AK 47 pięknie pachnął podczas kwitnienia. Takim mixem cytrusowo-sosnowym. Po wysuszeniu jak siano... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to kwestia wilgotności i temperatury suszenia, jak wyschnie za szybko to wali jak sianko. Wiem mordka że suszyles długo, ale o nie o to tu idzie, bo ona mogła być za szybko sucha z wierzchu a tylko w głębi schła dłużej. Następną uprawą nie trymuj na mokro, może to pomoże. Curing jakoś specjalnie tego zapachu siana nie zmieni.

A i harvest był przyspieszony,pamiętaj i o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak schnie z liśćmi to wiadomo,że wilgotność wyższa panuje więc i wolniej schnie .Temp no tak 20 stopni. Myślę że i ten wyprzedzony harvest też ma znaczenie. 

Ogólnie to pewnie wyschła a nie wytrąciła chlorofilu etc, jak polezy miesiąc w słoiku to może się opamięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster zielone liście miała bo była karmiona do samego końca 

Dziś próbowałem palenia i jest smaczne w smaku i krzty zakrztuszenia więc na plus 

Co do zapachu to uważam że @KlausKörner możesz mieć całkiem sporo racji więc następnym razem będę suszył razem z liśćmi co wydłuży czas schnięcia

Zastanawiam się tylko jeśli ona była przedwcześnie ścięta a miała 130 dnia więc ile ona mogła jeszcze stać xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to że wlansie była karmiona do końca. Więc liście były nabite mineralami i z tego powodu może jebac siane, bo chlorofil nie wyszedł z niej. 

Gdyby miała czas na wyssanie sub. Odżywczych to myślę że było by lepiej z zapachem. Ale wyjścia nie miałeś wiec może po dłuższym curringu będzie  lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ogladalem ostatnio filmik tylko nie pamiętam gdzie i gościu suszył w pokoju strasznie dużo tematu. Krzaki trymowane na mokro pozniej standardowo w całości powiesił do góry nogami. Temaratura przez pierwsze 4 dni 18 stopni i wilgotność 62%. Pozniej do końca trzymał wilgotność 55% i taką samą temperature. Suszyl 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...