Skocz do zawartości
Kush

Pierwszy raz - AF LSD | AF Girl Scout Cookies | AF Afghan Kush

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Kush To wyluzuj, bo takie podejście prowadzi do klęski uprawy. Patrz na rośliny,  jak reagują czy zgłaszają dane potrzeby, a przy tym przy podlewaniu obserwuj ziemie, jak pije wodę i ile jej potrzeba, by była lekko wilgotna, a nie przelana , bajorowata i lej z wyczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja mam inny problem bo wali a jak opalam wyciągający to wilgotność 50 i temp 19 nie podoba mi się to grzejnik dać czy co jakiś mocny ten wciągający całego boxa mi zasysa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kush Kup sobie regulator obrotów i zmniejsz obroty wyciągu, aby wciągał powietrze, ale z mniejszą mocą.  Ja w poporzedniej uprawie nie miałem regulatora,  więc wyłączyłem wentylator kanałowy, a zamontowałem zamiast niego słabszy wentylator komputerowy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak dziś dzień 15 wszystko idzie dobrze stała temp 26°C 75% wilgotnosc wczoraj miały lst 

Lampa 40% 50cm od szczytów hryzotonik pół dawki pryskane raz w tygodniu canna Cure przy następnym podlaniu zapodam coś na wzrost 

Jak oceniacie ? 

 

 

received_531101544962146.jpeg

received_795060671124091.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kush Nic, mogły stanać na chwilę po przesadzeniu i treningu Lst, giołeś je, poczekaj to trening niskiego stresu, ale jednak jakiś stres to dla rośliny stanowi, zaraz powinny odbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kush Sprawdź ph ziemi. No i nie wiem czy ty ich nie przelewasz.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kush  Mogłeś im naruszyć system korzeniowy przy przesadzaniu, jak masz to daj ukorzeniacz, chyba że już dałeś to poza zmierzeniem ph poprzez włożenie sondy do ziemi nie wiele zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...