Skocz do zawartości
Git

Cookies gelato HM TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Andi nowe liście ma dobre roślina? lej wodę i obserwuj, ph też by się przydało skontrolować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Szym napisał:

@Andi nowe liście ma dobre roślina? lej wodę i obserwuj, ph też by się przydało skontrolować

Dzisiaj skalibrowałem miernik, zrobilem wode z odżywka na ph 6.3 ale najpierw podleje wodą zwykla, na pojutrze bedzie gotowa. 

Do 2 tygodni przełączam na kwitnienie

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwilem sie z 3 dni temu i zrobilem jej fryzjera. Wkurwialo mnie to ze sie rozrasta, te dolne liście byly takie penerskie, mialem wrażenie ze biora cala moc i roślina ignoruje reszte odrostow. To co wycialem wjebalem do mleka, pogotowalem i se wypilem xD 

Po obcieciu naprawdę sporej ilości lisci roslinka byla praktycznie gola, wygladala zwalowo jak chuj, nie mam foty niestety. To sa fotki z dzisiaj,odbija sobie powolutku, zamontowalem siatke i świruje z nią jakies wygibasy. 

 

IMG_20210509_172902.jpg

IMG_20210509_172839.jpg

IMG_20210509_172848.jpg

IMG_20210509_172833.jpg

IMG_20210509_172815.jpg

IMG_20210509_172812.jpg

IMG_20210509_172803.jpg

Dodam jeszcze, ze powycinalem głównie liscie dziurawe, karlowate, poplamione. Ze 3 moze były ladne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 dni przełączam na kwitnienie. Wszystko idzie jak narazie spoko, pomimo wielu poprzednich trudności i bledow (wycialem 2 liaxie ze szczytu zeby odkryc reszte) 

IMG_20210516_104646.thumb.jpg.cb328190ce98f7ccf2a573233091ddf9.jpg

A tu 2 penerki, ktore wyleca na outa za jakos 2 tygodnie jak sie ociepli 

IMG_20210516_104700.thumb.jpg.2c59310fce5f65563184fb57a9c122ee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git rosnąć czy kwitnąć ?

@Git wgl jak to automat to czemu chcesz zmieniać daj 18/6 cały czas przy 12/12 możesz mieć mniejsze plony czytałem gdzie o naświetlaniu auto 24/24 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Annigmato napisał:

@Git rosnąć czy kwitnąć ?

@Git wgl jak to automat to czemu chcesz zmieniać daj 18/6 cały czas przy 12/12 możesz mieć mniejsze plony czytałem gdzie o naświetlaniu auto 24/24 

Duza roslina to sezon, ktora zaraz bedzie szla na kwitnienie, obok sa 2 male donice,ktore ida out ale tu jest problem, bo pogoda jest zjebana, myslalem ze bedzie cieplo i roslinki za dnia beda na ogrodzie, a tu kurwa tydzien deszczu ma byc xD 

Chce juz zaczac kwitnienie, a w najgorszym wypadku tej penerzycy przedłużę troche wega, no ale ile mozna, tam juz miejsca zaraz nie bedzie w namiocie xP

Wgl jedna z tych dwoch malych donic to tez sezon.. I nw co teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Annigmato napisał:

@Git szkoda mogłeś trochę zaczekać teraz to lipa drugi box by się przydał albo zrob mini folie na ogrodzie 

Wpadlem na pomysł. Przełączę jutro na kwitnienie albo pojutrze i wtedy te 2 male penerki, beda miały 12h w boxie na świetle, 6h na parapecie i 6h nocy w namiocie. Wytrzymają tak 2 3 tygodnie, i tao wylecą na out, nie maja suki wyjscia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git to zrob prowizorkę z Cfl w jakimś kartonie  nwm czy to nie będzie miaLo wplyw na nie takie codzienne przenoszenie ale już wolałbym je trzymać w jednym miejscu albo tu albo tu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwitnienie dzien 3

IMG_20210522_070409.thumb.jpg.7a8197452cd3c8eef5db0eb80b670782.jpg

Co przypal zajebalem, przed wczoraj zrobiłem jej elegancko lollipoppa. Wyjalem ja z boxa, posprzatalem box. Mam tam 2 roslinki jeszcze, no tak znaczy mialem. Widzicie w kącie mała donice? Byla w niej peanut butter cookies, ale co? Stacja pogodowa spadla mi prosto na jej ryj. Miala zaledwie 5 dni i zginęła śmiercią tragiczną. Pomódlmy się za nią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...