Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe Spider Farmery mają potencjometr i możliwość łączenia ze sobą, nie jest się uzależnionym od konkretnego rozmiaru. Samsung QB mają jak mialy. Teraz na stronie SF1000 za 141.52€ ze 177.78€

W sumie są tańsze niż wcześniej z przeceną i bez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do boxa 70x70 (albo 80x80, jeszcze nie jestem pewny) który panel by się lepiej sprawdził?

Spider Farmer SF1000

Czy może ten Mars Hydro

https://www.mars-hydro.com/led-grow-light/mars-blurple-led-grow-light/buy-mars-ii-400-led-full-spectrum-hydroponic-led-grow-light-mars-hydro-for-sale

 

Czy może w ogóle inny?? Na pewno chcialbym się zmieścić w przedziale cenowym nie większym niż te 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi  SF1000 to bardziej na max. 0,36m2, zreszta ten mars II tez. @MatiWeed  Mars HydroTS 1000 to by sie u Ciebie sprawdzilo.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo.

Ja powoli planuje przesiąść się z CFL 125W na leda. I mam pytanie, czy TEN led da radę? 

Pow. 0,2025. 

Żarówki Luminova 170W bym zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron  Powierzchnia jaką ten panel jest w stanie efektywnie oświetlić z dobrym plonem wynosi ok. 0,1m kwadratowego, czyli np box 30x30cm.

Ta luminova 170W to jest pobór z gniazdka?

Kupię sobie taki panel chyba bo suszę w szafie, a w tym czasie mogły by inne startować zwłaszcza, że napięte terminy mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron ciężko powiedzieć. Dołożył bym 100pln i kupił ten większy z 4 COBami

Używasz tych luminova żarówek i widzisz jak rosną więc jeśli Ci pasuje to ok tylko gdyby się okazało, że jednak nie to znów wydatek będzie, a tak to raz i konkretnie 

I tylko 10W więcej ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki panel led do boxa 40x40x120, czytałem tu na forum o ledam i nie ukrywam, ze cena bardzo przyjemna ale zielonego pojęcia nie mam w tym temacie, pomożecie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik To, ze 40x40 będzie za mały to pewniak choć mówią, ze lepsze jest wrogiem dobrego.. Tu obstawiam, ze max dwa auto albo jeden sezon mi wejdą. 
 

Wracajac do tematu panelu to ten: CREE CXA2520 GROW LED 35w za 144 zł podobno da radę ale rozumiem, ze to przeniesie się na wielkość plonu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśma Led 102 diody sterowanie na pilota, jak myślicie nadadzą się do pc noc, mam możliwość ustawienia światła na fiolet czy inne kolory jak na pilocie. Zależy mi na odpowiedzi bo dziś chcemy skończy pc-box i moczyć nasionko.

15963605706282281973207908849362.jpg

15963609444529190483968910337949.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...