Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszyskim. Poszukuje porządnej lampki Led (najlepiej pasywnie chłodzonej) do małego boxa 40x40. Do pomysłu własnego krzaczka wracam po 10 latach (w związku z nowymi przepisami w niemczech 😎) i jestem troche w tyle. Budżet to powiedzmy 100€. Chyba, że ktoś mnie przekona żebym coś drobnych dołożył. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, miał ktoś z was do czynienia z takimi panelami led ? Potrzebuje panelu 200 w i zastanawiam się nad tymi dwoma. Niby sa podobne ale sa pewne różnice. Z góry dzięki za pomoc 

cokolila.png

Opera Zrzut ekranu_2024-04-07_145222_www.amazon.de.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem 2 rozbieżne opinie

Co lepsze stopniowe zwiększanie światła 

Czy pod sufit i na maxa i powoli zmniejszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo tez spotkalem te 2 opinie. 

Wydaje mi sie ze 1 opcja jak lampa ma regulacje, a opcja 2 jak nie ma regulacji mocy🤷‍♂️  Ja stosuje stopniowe zwiekszanie i mysle ze tak jest git 👌

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo od wielu czynników to zależy. Dwa najważniejsze, wysokość boxa i genetyka rośliny. Dojdą treningi lub samopas.

Dla rozwoju rośliny nie ma znaczenie czy zwiększysz/zmniejszysz natężenie podnosząc/obniżając czy bawiąc się regulacją. Reakcje chemiczne zajdą takie same, najważniejsze poznać roślinę na tyle żeby wiedzieć w którym momencie to zrobić.

Rozwiń wątpliwości to może coś się wspólnie wymyśli.

Edytowane przez Grzechoczący Grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...