Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli tylko ten ts1000 ma jeszcze ifresh to chyba to co samo sobie wsystko reguluje czy nie ? I właśnie za cholerę nie wiem co brać a boję się że znów się wyprzedadzą więc mało czasu 😅

@Boczelli no i z mocą się zgodzę z tobą w 100% ale wolę kompletny mieć kiedyś może w przyszłości wymienię na coś lepszego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli robiło pomiary ostatnio i wychodziło że na bokach namiotu brakowało trochę więc może ten fce już jest tak zbudowany że dobrze rozprowadza wiązkę ale sam nie wiem co zrobić 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już ci mówię od razu że ta lampa ma maksymalnie 70W że zdjęcia zasilacza od lampy da się obliczyć jego maksymalna moc. Ja bym tego nie brał.  Nawet jest napisane zużycie energii 65w a ta maksymalna 650w to chyba z dupy wyciągnęli 🤣

Edytowane przez Mooshrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta z drugiego linku nie działa bo trzeba się do allegro zalogować tam nie mam konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę na aukcji jej parametrów z wyjątkiem mocy która to jest 30W . Swoje automaty miałem do tej pory pod lampą 70w zrobiona na dobrych ledach i ładnie rosły. Na twoim miejscu poszukał bym jakiejś lampy 100w i miałbyś spokój.👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

👍Juz wolałbym tą kupić niż te co wcześniej wysyłałes. Jeżeli opis zgadzałoby się z rzeczywistością to ja bym brał 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mozna się sugerować tą rozpiską? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z mars Hydro ts1000? 

Screenshot_2024-06-03-20-59-36-392_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerować się można, ale finalne ustawienia i tak trzeba będzie dopasować indywidualnie na pewno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kumpel No to trochę dopytać w fotorelacji a trochę metodą prób i błędów, 5% w te czy w te to raczej wiele nie zrobi różnicy, byle nie dojebac im 50% jak dopiero wychodzą z ziemi czy coś, a żeby tego uniknąć to wystarczy sugerować się tabelką od producenta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...