Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem ph kroplami helliga. Ktoś mi powie jak mam interpretować ten wynik ? Podnosić ph czy zniżać?

162171505_499658341049084_1188097592679006881_n.jpg

Dobra, powtórzyłem test i wychodzi pomarańczowo-żółte, czyli będzie ph podchodzić pod 6. Podnosić waszym zdaniem czy takie jest ok ?

 

162202645_805535466742889_6838739109264079685_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinka jak się pnie w górę i wyrastają nowe liście to są tak jakby obtoczone fioletowym czymś, taki kolor jak łodyga

@Dobry_Człowiek!

Teraz, Dobry_Człowiek! napisał:

@fxxx1337 strasznie filetowa lodyga...

no właśnie ni chuja nie wiem dlaczego taka jest

myślałem że to problem z ph, no ale jak wychodzi 6, no to raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu to widać mniej więcej

obraz_2021-03-19_125856.png

@Dobry_Człowiek! jest to og kush sezonówka, miałem ją na oucie i nigdy nie miała takich łodyg. 

@Dobry_Człowiek! zdjęcie z flashem to może dlatego tak się wydaje, że brakuje im azotu, ale na żywo są spoko, jedynie co to dolne liście już zaczynają żółknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie chyba nie jest spoko i jej może brakować azotu, biohumus by się zdał nie jest mocny ogólnie dostępny podlać i zczaić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...