Jump to content
Fan BMW

Czechy coffee shop - gdzie kupić marihuanę ?

Recommended Posts

Jeśli wybieracie się do Czech musicie znać prawo aby nie władować się w kłopoty.

coffe-shop-czechy.jpg

Uprawa marihuany i posiadanie nie jest do końca dozwolone.

Jeśli posiadasz do 10 g zioła na swój użytek i uprawiasz do 5 roślin jest to wykroczenie, można zabulić nawet 2 tys zł

Gdy posiadasz więcej suszu i więcej niż 5 roślin wtedy popełniasz przestępstwo

Coffe shop czechy - gdzie kupić marihuanę ?

Handel produktami powyżej 0,3% THC jest zabronione. Lecz nie jest trudne załatwić w Czechach marihuanę, wystarczy wejść do jakiegoś baru, często można wyczuć charakterystyczny zapach konopi i wystarczy do kogoś zagadać. Czesi są wyluzowani z powodów takich, że za małe ilości nikt nikogo nie będzie zamykał. Jeśli jednak nie uda Ci się znaleźć takiego baru, to zawsze można zapytać miejscowych ludzi. W Ostravie jest bar o nazwie Cafe de la Ostrava Coffee Shop, tam jest prawie pewne że kupisz ziółko, takich barów jest dużo w Czechach.

Palenie konopi

Palenie marihuany w miejscach publicznych w Czechach jest zabronione. Gdy zostaniesz skontrolowany może grozić Ci za to mandat. Również udostępnianie komuś jointa nie jest tolerowane przez czeskie służby. 

Medyczna marihuana 

W 2013 roku została zalegalizowana medyczna marihuana. Lek ten nie jest refundowany przez rząd, aby zdobyć go należy przejść przez długi proces biurokratyczny. Osoby które mają mniej niż 18 lat nie mogą stosować medycznej marihuany do celów leczniczych. 

Testowanie na obecność THC 

W Republice Czeskiej jest zakaz prowadzenia pojazdów pod wpływem substancji THC. Czesi stosują testy które wykonywane są poprzez badanie śliny na obecność THC, czy też testów na pot, które są wykonywane przez policje. W różnych budynkach instytucji, zakładach pracy itp. wykonywane są czasami testy na mocz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zioło w Czechach łatwo załatwić wystarczy pokręcić się po barach, albo uderzyć do, pub coffee de la ostrava tam znajdziecie co trzeba 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój ziomek był dostał za jaranie w miejscu publicznym jakiś śmieszny mandat, wyobrażacie sobie u nas jak by tak było <rozmażony> 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebuję takich ziół które przede wszystkim uśmierzają ból, nie wiem jakie odmiany  spełnią moje oczekiwania. Jeżeli w Ostrawie 10 g kosztuje 330 zł to chętnie pojadę bo to o połowę taniej niż u nas. Tylko co kupić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Painkiller XL od RQS, ale tam tego raczej nie dostaniesz, tak ze celowal bym w Northern Light.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ta trawa z baru to jest druga kategoria i jak uslyszalem to 330zl za dyche to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac. Cena takiej sztuki z outdooru to max 100 koron. Da sie kupic od ziomka nawet za 30,40 koron czyli 5-7zl. Ta cena to dla turystow jest. 

Ktos tam pisal ze potrzebuje konkretna odmiane na bol, co za problem, zawsze mozna sie dogadac z jakims growerem i zamowic sobie u niego squnika takiego jaki xhcemy zeby nam wyhodowal, wtedy wiadomo ze cena bedzie po okolo 200-300kc/gram czyli 32 do 50 zl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, 

Czy ktoś się orientuję czy dane z Google Maps na temat coffee de la ostrava  ze otwarte jest w niedziele od 17 są prawdziwymi danymi? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paliłem na środku mostu Karola w Pradze z kumplem i dwiema dopiero poznanymi Rosjankami. Ludzie raczej nie mieli z tym problemu. Po około godzinie spotkaliśmy cyganów ze Słowacji, którzy wracali do kraju i chcieli pozbyć się (tak na oko 15g) za 1000 koron. Zawsze chętnie wracam do Pragi. Polecam wszystkim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z paleniem w Czechach nie ma w praktyce żadnego problemu, byłem w te wakacje z narzeczoną w Pradze na wyjeździe typu „od jointa do jointa”. Paliliśmy dosłownie wszędzie, w dodatku wcale się nie kryjąc i nikt nam nic nie powiedział. Nawet kręcenie przy stolikach w restauracyjnych ogródkach nie robiło na nikim wrażenia. Temat kupowaliśmy od gościa za barem w Shotgunie na praskim Žižkovie. Obskurne miejsce strzeżone domofonem z kamerką, dzwonisz, po chwili otwierają się drzwi i zalatuje woń ziółka. Wchodzisz schodkami w dół do ciemnego pomieszczenia, zamawiasz przy barze piwo, a następnie siadasz i je pijesz. Co ciekawe, żeby gość ci sprzedał najpierw musisz wypić całe piwo. Nie wiem co to ma na celu, może chodzi o to, że policja nie może spożywać alkoholu na służbie. Jak już wypiliśmy nasz złoty czeski trunek to idziemy ponownie do gościa i zamawiamy X gramów. Pan wyciąga taką dużą tubę i wyciąga z niej zamawianą przez nas ilość samarek. Cena 250 koron czyli ok 42 zł za 0,9-0,95 (ważone) tematu jakościowo odpowiadającemu temu co u nas krąży na ulicy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, czy ktoś się orientuje czy w Czeskim Cieszynie (za tym mostem przy granicy z Polską) można nabyć w pobliżu jakieś zioło? Np jakieś bary,  coffee shopy, itp? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...