Jump to content

Amnumnate

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Amnumnate last won the day on July 21

Amnumnate had the most liked content!

Community Reputation

11 Neutral

About Amnumnate

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. Okazało się, że pomidory rosnące pod tą folią też miały za dużo wilgoci i część z nich chwyciła "zaraza ziemniaka". Obie dziewczynki z pleśnią wstawiłem do domu i będę ciął pleśń. Mam 5 odmian w folii. Wszystkie kwitną. Pleśń złapała tylko Gelato. Wniosek prosty- nie jest to dobra odmiana na outdoor w UK. Dzięki za pomoc. 🙂 Płynów do dezynfekcji nie brakuje. 🤭
 2. @Szym @Szym Ostatnio trochę deszczowo i pochmurno było jak to w UK. Zawsze 4 okienka i "drzwi" otwarte. Czasem, gdy noc jest zimna to zamykam "drzwi". Musze teraz wszystkie brązowe części wyciąć? Na drugim i trzecim zdjęciu w porządku? To Neville jest.
 3. @Szym Weź nie stresuj. Zrobiłem dodatkowe fotki drugim telefonem, który nie upiększa kolorów. Załączam szczyt obu Gelato.
 4. Trochę przynąłem z relacjami. Jak widać już zakwitły. Gelato bardzo ładnie pachnie. Plony trochę małe, ale też rosło szybciej. Dobrze mi się wydaje, że Gelato powinienem już ciąć, a Neville Haze niedługo?
 5. Myślałem, że biały robal ze zdjęcia to to samo co te szare wcześniej. Okazuje się, że nie. https://www.growweedeasy.com/cannabis-plant-problems/mealybugs A więc ten szary to prosionek szorstki, a ten biały to wełnowiec. Prosionki niby nie powinny być szkodliwe, ale u mnie chyba ewoluowały. 😄 W razie czego pozbędę się obu. Strasznie drogie te wszystkie organiczne środki. Mam nadzieję, że dziewczynki odwdzięczą się plonami. 😛 Przy okazji przeglądając listę szkodników z tej strony dowiedziałem się, że miałem leaf miners. https://www.growweedeasy.com/bugs-pests-symptoms-marijuana-grow Zaraz sprawdzę czy wciąż się pokazują. Sporo tego cholerstwa się zbiera...
 6. @GreenKush poza tymi robakimi siedzącymi dziwnym trafem za każdym razem na nadgryzionych liściach znalazłem też jednego ślimaka i dwa dziwadła. Much itp nie liczę bo nie szkodzą. Narazie rozsypałem sól wszędzie gdzie się dało. Ślimaki tego nienawidzą. Znajdę jakiś angielski odpowiednik tego co podałeś i zamówię.
 7. Zaczęło się na Super Lemon Haze, a teraz jest też na Neville Haze (drugie zdjęcie). Ślimaków sporo na podwórku, ale o dziwo od samego początku unikają folii. W razie czego kupiłem środek na mrówki. Może uda mi się w nocy znaleźć winowajcę. @Szym Właśnie się przyglądałem roślinkom i na trzeciej też znalazłem obgryzione liście na dole. Na jednym siedział ten jegomość. Z tego co wiem to te karaluchy żywią się resztkami drewna więc nie sądzę, że to one. Dodatkowo na liściach widać jakby jakieś odchody.
 8. Hej. Tydzień temu na jednej roślince zauważyłem, że jest nadgryziona. Z dnia na dzień zaczyna być tego coraz więcej i przeniosło się na drugą. Zaraz obok folii rośnie róża cała bez liści i widziałem mrówki chodzące po niej. Myślicie, że zaatakowały też dziewczynki?
 9. Na wstępie zacznę od złych informacji. Nie udało mi się z klonem także nie będzie więcej zdjęć. Gelato od kilku dni ma już włoski (oba krzaki). Neville Haze przy poprawianiu LST ułamałem przy samej ziemi. Zgodnie z poradą otrzymaną na tym forum okleiłem taśmą i dziewczynka ma się bardzo dobrze. Ma już sporo włosków i zapowiada się dobry plon. Jako, że są to automaty rosnące znacznie szybciej to troszkę szybciej zwiększam dawki nawozu niż u innych roślin. Moi znajomi mówią, że czuć na podwórku gdy się wchodzi. Od około tygodnia zapach się nieco wzmocnił bo nawet ja go odczuwam. Chyba dokupię trochę lawendy.
 10. @Farmerka Żelek jeszcze nie robiłem, ale są w planach tak samo jak lizaki. Poza ciastami do tej pory robiłem tylko czekoladę. Wyszła smaczna, ale nie taka twarda jak sklepowa. W planie mam też ciasto na pizze. 😉 Kumpel przywiózł mi dzisiaj z Polski spirytus i zrobię jedną butelkę Green Dragona na próbę z kupnym ziołem. Reszta butelek poczeka na własne zbiory. 🙂 Jak Ci wyszły te żelki?
 11. Paliłem na środku mostu Karola w Pradze z kumplem i dwiema dopiero poznanymi Rosjankami. Ludzie raczej nie mieli z tym problemu. Po około godzinie spotkaliśmy cyganów ze Słowacji, którzy wracali do kraju i chcieli pozbyć się (tak na oko 15g) za 1000 koron. Zawsze chętnie wracam do Pragi. Polecam wszystkim.
 12. @Tester Jak to napisałeś to wydaje się takie oczywiste. Generalnie to właśnie robiłem cały czas, ale myślałem, że mają kopa bo roślina dostała sygnał, że szczyt jest przy ziemi.
 13. @Tester Podlałem wodą z Alg a mic. A tak przy okazji zapytam. Jak robię LST to zazwyczaj już po kilku godzinach szczyt podnosi się w stronę słońca. Czy w takiej sytuacji boczne gałązki dostają więcej kopa czy nie?
 14. Dzięki, obkleiłem już tą taśmą. Zerknąłem teraz po paru godzinach i liście nawet nie opadły. Jestem dobrej myśli. 🙂
×
×
 • Create New...