Skocz do zawartości
420Dominik420

White Widow Auto + No Name

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@dantes205 scialem white widow auto 73 dzien jak scialem zaczela kwitnac od 25 dnia cos takiego nie wymagam nie wiadomo jakiego smaku ale takie szybkie suzenie w chuj wplywa na smak bo prawie mnie pociaglo XD a nigdy tak nie mialem po wiaderku 

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano Wiecie może co jest przyczyną że niektóre liście robią się lekko żółte pH gleby 6 podlana ostatnio bio humusem 40ml na 0.5 l dzień 59 flo 28 

mam się tym przejmowac ?

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--1499756637.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja scinalem okolo 5-8 krzakow na 55 dniu bo wytrzymac za kazdym razem nie mogłem. Teraz razem z farmą detox do ścinki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@420Dominik420 Już nie chce wracać do tych czasów bo aż ból dupy mam xD...

na 55-60 max od kiełka 

dlatego nick adekwatny bo jeszcze nie udało mi się zebrać dobrego jaranka na przynajmniej 75-80 dniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@420Dominik420 No ciężka sprawa z tym dlatego jak kiedyś oglądałem że ludzie trzymaja po 3 miesiace nic palac nic nie zrywajac to az sie dziwilem jak wytrzymują. Ale na dzień dzisiejszy już trochę  ogarnięta głowa.

Z fartem i smacznego 

i nie ma lepszego uczucia jak wlasny temacik dobry smaczny nie maczany awww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MałyTopek napisał:

 No ciężka sprawa z tym dlatego jak kiedyś oglądałem że ludzie trzymaja po 3 miesiace nic palac nic nie zrywajac to az sie dziwilem jak wytrzymują. Ale na dzień dzisiejszy już trochę  ogarnięta głowa.

to sobie wyobraź że był typ co 10 lat uprawiał i przez ten czas nic nie zerwał bo go interesował tylko hajs 😄 

Godzinę temu, 420Dominik420 napisał:

Siemano Wiecie może co jest przyczyną że niektóre liście robią się lekko żółte pH gleby 6 podlana ostatnio bio humusem 40ml na 0.5 l dzień 59 flo 28 

mam się tym przejmowac ?

normalne że na flo żółkną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 420Dominik420 napisał:

Siemano Wiecie może co jest przyczyną że niektóre liście robią się lekko żółte pH gleby 6 podlana ostatnio bio humusem 40ml na 0.5 l dzień 59 flo 28 

mam się tym przejmowac ?

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--1499756637.jpeg

Chyba sie nie leje biohumusa, kiedy kwitna. Jak dobrze pamietam, to masz alga bloom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Nie przejmuj się, że dolne liście są wysysane z azotu to naturalne i prawidłowe. Lej coś na bloom, biohumus na kwitnieniu można lać, jak każdy inny nawóz na grow, ale wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne roślinie, a u ciebie taka potrzeba nie zachodzi obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Możesz samą wodę, a możesz jej czymś delikatnie na bloom kapnąć, ale na razie nie pokazuje niedoborów, jakie by wymagały od ciebie, jakieś koniecznej interwencji, a to, że się od spodu lekko wysysa to akurat normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 No wysysa liście od dołu, ale nic złego się nie dzieje. Możesz jej biohumusa zapodać, za nim ci nie przyjdzie nawóz na bloom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Ja osobiście na tej uprawie niczego nie ciąłem do 46 dnia na flo, obrałem inną taktykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...