Skocz do zawartości
Początkujący123

Uprawa LSD

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Początkujący123 napisał:

@Tester a dlaczego nie mogę zrobić 24/H?

Bo roślina w naturze nawet nie ma 24 h światła...plant musi też odpocząć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 ja mialem ten sam problem za malo ziemi a dawalem roslinie tyle swiatla ze wogole sie nie wyciagla, pozniej mialem problem z podlewaniem trzeba bylo czesto ja podlewac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Początkujący123  Sprawdź ph gleby, bo problem prawdopodobnie leży w nim. Co to jest za ziemia, jakiej użyłeś do uprawy?

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Początkujący123 Do zmierzenia ph gleby papierki lakmusowe się nie nadadzą, nimi tylko ph wody możesz zmierzyć. Jak masz ziemie ze sklepu za 5 zł to powodem tego, że ci roślina nie chce rosnąć może być złe ph gleby, lub brak nawozów w ziemi. Jak nic w tym nie zmienisz to ci z tej uprawy nic nie wyjdzie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 18 dałem nawozu z azotem na wzrost wczoraj podniosłem lampę z 20 cm na 30 cm (lampa słaba ze sklepu LEDAM 25w) i czekam wydaje mi się, że plant do wyjebania będzie jeśli przez ten tydzień dużo się nie zmieni. Kupię jeszcze płyn do pomiaru Ph gleby jeśli będzie w normie to znaczy, że na początku za bardzo ją stresowałem. Jest to roślinka światło czuła więc moge ją trzymać na wege, ale czy jest sen? Już chyba bardziej wolę wsadzić jednego automata do ziemi specjalnej pod uprawę marihuany niż się bawić. W końcu obciołem za wysoką donicze jak wiele osób mi radziło, że to może chamować planta. Rensumując od dziś ma 7 dni ma poprawę swojej sytuacji albo idzie do kosza. 

IMG_20210318_194556.jpg

Edytowane przez Początkujący123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, winna jest słaba lampa. Dołóż ze 4 żarówki 2700k led luminova i zobacz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...