Jump to content
Sign in to follow this  
Początkujący123

Uprawa LSD

Recommended Posts

To moja pierwsza foto relacja 

Przez pierwsze 3 tygodnie będę uprawiał na parapecie a potem leci do growboxa Royal Room i pod lampę Ledam 60w do tego będę używał 2 wentylatorów 12W zobaczymy co z tego będzie, oczywiście nie jest to automat to będę się bawił w LST. Jutro z rana leci w doniczke a może już dziś?Te nasionka obok to papryka jak ktoś był ciekawy 😂😁

IMG_20210221_213658.jpg

@Szym co masz na myśli. Chciałbym dać szybciej do growboxa ale temperatura nie pozwala myślałem nad tym by zrobić go chermatycznie zamkniętego i dawkować CO2 może było by to lepsze bo da się go nagrzać do 22 stopni ale pod warunkiem, że nie ma powietrza z zewnątrz a roślinka jak człowiek też chcę odychac świeżym powietrzem no chyba, że to CO2 dało by radę potem z górki bo cipelejsze dni a pomieszczenie jest z cegły więc fajnie trzyma temperature jak się w dzień nagrzeje tylko no właśnie te 3 tygodnie ehh... Pożyjemy zobaczymy a ty co sądzisz o tym mojim Pomyśle, jeśli jest zły to się nie obrażę za krytykę 😛

IMG_20210224_162925.thumb.jpg.88579fe2adcc44e12ac296ac4e8120ca.jpgDzień pierwszy życia roślinki na parapecie 24.02.2021. Za dzień przyjdzie mi lampa 25W Ledam myślicie ile mogę na niej uprawiać do jakiej wielkości roślinki by lampa dawała radę z naświetlaniem. Mam też od LEDAM 60W leda który dam jak lampa 25W przestanie dawać radę na powierzchni 50-60x90, a wy jak myślicie będzie spisywać się ta 25w przez pierwsze 3 tygodnie?